Національна Організація Скаутів України

своими руками
joomla templates

Запрошуємо на лекційно-тренінгове заняття присвячене Всесвітньому Дню боротьби зі СНІДом

28-11-2013-01

     

Шановні друзі, брати та сестри у Скаутингу! Незабаром 1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом та толерантного ставлення до ВІЛ-інфікованих людей. Ця тема в Україні не нова, адже це справді серйозна проблема, яка забирає від нас близьких, друзів, земляків, знайомих…Що робити, щоб зменшити кількість захворювань на ВІЛ?Що важливо знати про цю хворобу?Безліч інформації ви можете знайти в Інтернет та спеціальній літературі. Але якою б кількістю інформації ви не володіли, головне – не залишатися байдужими до цієї теми! 

1 грудняпредставники НОСУ – скаутська організація «Плай», спільно з Святошинським районним у м. Києві Центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проводить традиційний День боротьби з ВІЛ/СНІД. Скаути запрошують всіх бажаючих прийняти участь у лекційно-тренінговому занятті, яке відбудеться з 11:00 до 14:00 за адресою: м. Київ, пр. Леся Курбаса 18-Г.Місце та час зустрічі для тих кому зручніше добиратися метро:о 10:00 станція метро «Академмістечко» (на другому поверсі платформи посередині). Місце та час зустрічі для тих кому зручніше добиратися трамваєм:10:30 кінцева на зупинці «41» тролейбусу (навпроти кінцевої зупинки 3-го трамваю).

Крім того, скаутське об’єднання «Плай» пропонує всім зробити спеціальний аватар до 1 грудня та розмістити його у соціальних мережах. Навіть так ми зможемо показати своє небайдуже ставлення до проблеми ВІЛ/СНІДу. Для цього залишайте свої фото на інформаційній стрічці події - та шукайте їх через деякий час зі спеціальним написом. Чи, якщо вмієте чи зможете – зробіть це самостійно.

Ми пропонуємо усім долучитися до цих активностей. Захистіть себе – будьте поінформованими і не будьте байдужими!

28-11-2013-03

28-11-2013-02

Цікаво? Поділися з друзями
Google+
НОСУ © All rights reserved.