Національна Організація Скаутів України

Ексельскаут-2015

Шановні друзі!

Раді повідомити вам про проведення у травні 2015 року у Вірменії курсу "Ексельскаут". На цей раз тема заходу - Скаутський табір. 

У файлах, наведених нижче, Ви знайдете опис курсу, оголошення про відбір та анкету для учасників.
У разі, якщо Ви зацікавлені подати свою кандидатуру для участі в якості тренера, будь ласка, надішліть усію необхідну інформацію на електронну адерсу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (Наталія Мірошниченко) не пізніше 17:00 26 лютого 2015 року.
У разі, якщо Ви маєте бажання стати учасником курсу, будь ласка, направте усю необхідну інформацію відповідальному члену Національної Ради за роверську секцію Юрію Ковиньову на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  не пізніше 10 березня 2015 року.

Звертаємо Вашу увагу на те, що інформація, подана пізніше, розглянута не буде. Окрім того, разом з анкетою у супровідному листі, будь ласка, вкажіть посилання на власний аккаунт на сайті www.scout.org та посилання на розміщений Вами проект.

Files:
Анкета учасника Ексельскаут 2015

Інформація для тренерів

Концепція Ексельскаут 2015

НОСУ © All rights reserved.

Top Desktop version