Національна Організація Скаутів України

«Скаутський поїзд» прибув до України

З 27 лютого по 1 березня 2015 року за підтримки ВМГО "Національна Організація Скаутів України" відбулася фінальна зустріч ради директорів проекту "Скаутський поїзд".
Скаути Спілки Скаутів та Гайдів Німеччини (BdP, член ВОСР від ФРН), які складали переважну більшість у керівництві згаданого проекту, спільно з побратимами із НОСУ відвідали Посольство Федеративної Республіки Німеччина в Україні. Скаути двох країн обговорили з німецькими дипломатами питання можливого полегшення процедури отримання віз для молодіжних обмінів та подальшого співробітництва між двома країнами.
Керівництво "Скаутського потягу" передало НОСУ кошти, зібрані на підтримку Скаутингу в Україні, зокрема на проведення семінару із вироблення стратегії НОСУ, виготовлення першої партії нашивок у рамках впровадження Національної молодіжної програми НОСУ та сприяння участі скаутів з ФРН, РФ та України у міжнародній зустрічі у рамках 25-го збору-походу "Козацькими шляхами" у травні 2015 року.
Скаути НОСУ та BdP обговорили реалізацію спільних минулих та майбутніх проектів. Одними з поточних проектів цього року є "Міжнародна зустріч за мир" в Україні та обміни між скаутськими групами Харсефельда (ФРН) та Миколаєва (Україна).

nemcy 1

nemcy 2

nemcy 3

nemcy 5

nemcy 6

nemcy 7

НОСУ © All rights reserved.

Top Desktop version