Національна Організація Скаутів України

Стратегічне планування "НОСУ"

14-15 березня 2015 року на Київщині відбулася робоча зустріч представників регіональних осередків ВМГО «Національна Організація Скаутів України» із стратегічного планування.

10628019 10203939535190243 270526011973395524 nТридцять скаутів та дорослих лідерів «НОСУ» протягом двох днів працювали над аналізом діяльності організації, розробкою бачення та місії організації, стратегічних пріоритетів на найближчі 3 роки.


Було опрацьовано стратегічні документи Всесвітньої організації скаутського руху, прийняті на 40-ій Всесвітній скаутській конференції у Словенії, а також взято до уваги реалії сьогодення українського Скаутингу.
Розробка місії та бачення «НОСУ» до 2025 року стали справжніми викликами для учасників робочої зустрічі. Тим не менше, скаути знайшли компроміс та підготували пропозиції, які будуть подані до розгляду на найближчому засіданні Національної Ради «НОСУ».


Зокрема, запропоновано Місію Організації визначити як

«Розвиток українського суспільства через створення умов для всебічного формування особистості за допомогою Скаутського методу».

Бачення
У 2025 році ми бачимо Національну Організацію Скаутів України відкритою, доступною, динамічною, багаточисельною організацією, яку впізнають в Україні та світі.
Діяльність НОСУ має значний соціальний ефект та впливає на молодіжну політику всіх рівнів.
Скаутинг, завдяки цікавій та ефективній Національній Молодіжній Програмі і системі підготовки дорослих лідерів визнається державою, як дієва позаформальна освіта, що ґрунтується на вірності Скаутським цінностям.
Скаути НОСУ є відповідальними громадянами та патріотами України; вони роблять добрі справи щоб змінювати світ на краще.

Що стосується стратегічних пріоритетів, то на найближчі 3 роки їх було визначено 7:
1. Кращий Скаутинг для більшої кількості молодих людей: цікава молодіжна програма та збільшення членської бази
2. Характеристика Скаутингу: створення позитивного іміджу НОСУ
3. Волонтери в Скаутингу: підтримка, навчання та залучення дорослих у НОСУ
4. Фінансова стабільність НОСУ: фандрейзингова діяльність, соціальне підприємництво, залучення ресурсів
5. Вплив Скаутингу: вплив НОСУ на соціальну політику України
6. Ефективний Скаутинг: створення баз даних НОСУ та побудова внутрішніх комунікацій
7. Сильна Національна Організація Скаутів України: ефективне управління та поліпшення взаємодії.

У рамках робочої зустрічі було вироблено спільні ініціативи, реалізація яких на часі. Зокрема, йдеться про проведення наметового табору для дітей-переселенців із зони АТО, надання допомоги нужденним у місцевих громадах, проведення заходів із профілактики здорового способу життя тощо.

Робочу зустріч було проведено за підтримки глобальної ініціативи ВОСР "Посланці Миру", Союзу Скаутів та Гайдів Німеччини (BdP), німецького фонду "Пфадфінден", а також наших нових партнерів із США – Ради Бойскаутів Америки Округу Маунт Діабло Сілверадо, Каліфорнія, та клубу "Ротарі Інтернешнл" м.Аламо, Каліфорнія.

НОСУ © All rights reserved.

Top Desktop version