Національна Організація Скаутів України

Відбір учасників програми «Загальне Слово Серед Молоді» щодо релігійної гармонії і міжконфесійних відносин

Новостворене партнерство ВОСР з KAICIID (Міжнародний центр міжрелігійного та міжкультурного діалогу Короля Абдалли ібн Абдель Азіза), яке призвело до створення ініціативи «Загальне Слово Серед Молоді» (A Common Word Among Youth (ACWAY)).

Ця ініціатива спрямована на розвиток мережі молодих лідерів, які проводитимуть основоположні заходи щодо співіснування і міжконфесійних відносин.

Програма:
1. Відбір та навчання 100 молодих людей з усього світу, що представляють основні світові релігії, щоб вони стали прихильниками співіснування та релігійної гармонії;
2. Дві міжнародні конференції, які забезпечать можливість для молодих людей презентувати свої проекти та заходи міжнародного співтовариства;
3. Основоположні заходи, організовані молодими людьми, на тему співіснування та міжконфесійних відносин;
4. Створення онлайн платформи в соціальних медіа для молодих людей, щоб взаємодіяти і демонструвати свої проекти та заходи.

У даній програмі можуть брати участь представники всіх релігій і конфесій.

Умови для кандидатів:
- Вік 18-35 років (станом на 01.01.2015);
- Дійсний член ВМГО «НОСУ»;
- Володіння англійською мовою на високому рівні, достатньому для активної роботи і комунікацій під час навчання, конференцій і т.д.
- До 9 червня 2015 р. пройти реєстрацію на сайті за посиланням: http://acway.org/ та обов’язково повідомити про це Міжнародного секретаря НОСУ Горовську Ніку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Усі витрати будуть оплачені в рамках програми, яка включає в себе кілька навчальних курсів, дві міжнародні конференції, громадські заходи і можливість бути частиною унікальної глобальної мережі молодих людей.
Більше інформації про програму на сайті http://acway.org/

НОСУ © All rights reserved.

Top Desktop version