Національна Організація Скаутів України

Члени НОСУ відвідали Національне Скаутське Джамборі у Грузії

georgia1Ну як Грузія? - Найпоширеніший питання останнього тижня. Ми відповідаємо: «Дуже здорово»! Але насправді в голові пролітають безліч картинок, сюжетів, спогадів про проведені два тижні в цій казковій країні. І правда передати всі емоції в декількох реченнях просто неможливо.

Національний скаутський табір в Грузії «Galaxy-2015» дав можливість познайомитися зі скаутами з інших країн: Азербайджану, Росії, Грузії.

Похід дружнім підтабором «Марс» на водоспад, екскурсія під палючим грузинським сонцем у стародавнє місто Уплісцихе, неймовірні вечори з запальними грузинськими танцями та піснями, незрозумілою нам мовою, нові заводні ігри і кричалки, слова які потім ще довго звучать у тебе в голові! Все це сталося з нами там, у Грузії, в серпні 2015.

Спасибі всім? хто взяв участь і надав підтримку в нашій поїздці. Ми вдячні долі за те, що отримали можливість познайомитися з такими чудовими людьми.

Грузинським скаутам-друзям окреме дякую, сподіваємося що зможемо реалізувати з вами наші спільні проекти і ще не раз зустрінемося на Міжнародних скаутських заходах.
Не бійтеся відкривати світ, відкривайте його зі Скаутингом.

Переглянути відео про захід ви можете за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=uLcsDQ3rIsE

НОСУ © All rights reserved.

Top Desktop version