Національна Організація Скаутів України

Запрошення на Європейське Джамборі для роверів ROVERWAY-2016 у Франції

roverway2016 logoROVERWAY ("Шлях ровера") - це світова скаутська подія, організована скаутами Європейського Регіону, до участі у якій запрошуються ровери віком від 16 до 22 років. ROVERWAY – це Джемборі для роверів, тривалістю 11 днів, що є місцем дружніх зустрічей та міжкультурних обмінів. Головні завдання заходу: солідарність, мир на планеті, дружба, культурний обмін та навколишнє середовище.

У 2016 році ROVERWAY пройде з 3 по 14 серпня у Франції. З 3 по 10 серпня 2016 року Скаутські групи вирушають у походи країною, тривалістю в один тиждень. Для цього вони об'єднуються в загони по 40-50 роверів. Групи вибирають для себе один із маршрутів, які починаються у таких французьких містах як Лілль, Страсбург, Марсель, Париж, Ліон та Тулуза.

Під час другої частини програми всі 5 000 учасників збираються разом у таборі, що знаходиться у величезному парку коло замку Жамбвілль і триватиме з 10 по 14 серпня. Тут проходитимуть різноманітні скаутські ігри, майстер-класи, дискусії та дебати для того, аби зміцнити дружні зв’язки Скаутів з усієї Європи. Очікується також спільний для всіх «французький банкет», де Скаути зможуть скуштувати традиційну французьку кухню. 11 і 12 серпня скаути проведуть у Парижі, де на них чекає великий квест містом. Крім цього, під час заходу відбудеться День культурного обміну і всі учасники зможуть презентувати свої країни і культури.

Якщо тобі від 16 до 22 років, то ця пригода саме для тебе! Якщо ти вже старший за 22 роки, то ти маєш можливість приєднатися до міжнародної групи підтримки та допомогти організаторам у проведенні цього заходу.

Більше інформації про Roverway 2016 ви можете дізнатись на офіційному сайті заходу http://www.roverway2016.org/en/ та на сторінці у мережі Фейсбук https://www.facebook.com/roverway2016

Формуванням контингенту від України займається Міжнародний секретар НОСУ Горовська Ніка ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).

НОСУ © All rights reserved.

Top Desktop version