Національна Організація Скаутів України

Робота над проектом ScoutingShip 2017. Відгуки учасників

ship 1ScoutingShip - це одна з ідей, котра з’явилася під час зустрічі скаутів Німеччини в Берліні у листопаді 2014-го року. І от близько дев'яти місяців потому, частина цієї ідеї стала реальністю: з 2 по 9 серпня, дванадцятеро скаутів з Росії, України та Німеччини зустрілися в Ростоку, щоб зібрати весь їхній досвід докупи і сформувати проект, завдяки якому скаути з різних країн зможуть випробувати себе у вітрильному спорті та в інших скаутських цікавинках.
Делегація від Національної Організації Скаутів України у складі трьох досвідчених скаутів вирішила взяти участь у цьому заході. Ретельно підготувавшись до подорожі наші скаути без зволікань вирушили у напрямку Німеччини. Хлопці здолали більш ніж 1700км виснажливої дороги, минаючи на своєму шляху такі відомі міста як Гданськ, Варшава, Берлін, аби дістатися визначеної мети – портового міста Росток.
Але по приїзду до місця призначення, пригоди українських скаутів тільки розпочиналися, адже попереду на них чекала розробка проекту ScoutingShip 2017 та 3-денна морська подорож під командуванням досвідчених морських вовків.

Відразу після того як усі делегації були у зборі, організатори запросили всіх скуштувати смачний обід та долучитись до вечора знайомств, де всі учасники проекту мали змогу познайомитися одне з одним та сформувати одну єдину команду для подальшої сумісної роботи.
ship 4Наступного ранку розділивши обов’язки поміж собою, міжнародна команда роверів почала готуватися до посадки на борт вітрильного човна та виходу у море. Перша група вирушила за продуктами, другій довелося готувати сніданок, третя взяла на себе транспортування багажу до човна і четверту поставили відповідальними за підтримку контактів з капітаном судна та посадку учасників на борт. Отож сумісними зусиллями рівно о 13:00 всі були на борту і морська подорож, що об’єднала роверів з 3-ьох різних країн розпочалася.
За 3 дні в подорожі відкритим Балтійським морем, наші скаути встигли відвідати 3 країни , 9 разів підняти та опустити вітрила, причалити у чотирьох бухтах, побачити незабутні заходи сонця, три рази зустріти світанок, познайомитися з незліченною кількістю досвідчених моряків, позмагатися з іншим вітрильним човном поставивши на кін німецький смаколик та багато-багато іншого.
ship 5Проте, незважаючи на всілякі розваги у морі, скаути встигли спланувати базові пункти проекту ScoutingShip-2017. Так як по прибуттю назад до міста Росток, і трохи відпочивши від плавання, учасники розпочали 2-ий етап їхньої зустрічі - написання проекту ScoutingShip 2017. За 3 останні дні команда роверів встигла повністю розписати підготовчі етапи проекту, визначитися з кількістю учасників та головною метою проекту у 2017-му році, зробити нотатки до майбутньої програми заходу, розподілити обов’язки та визначити ролі кожного учасника у організації проекту, вирішити найголовніші фінансові питання та призначити дати та місце наступних робочих зустрічей.
Виходячи з цієї короткої розповіді можна зробити висновок про те, що ця подорож назавжди залишиться у серцях наших хлопців. Адже вони подолали більш ніж 3400 км, щоб взяти участь організації цього проекту та успішно повернутися до дому. Завдяки участі у цьому проекті, вони відчули незабутній смак пригод, отримали величезний досвід у організації міжнародних проектів, підвищили навички володіння англійською мовою, випробували себе у вітрильному спорті та зробили неймовірний внесок у розвиток проекту ScoutingShip 2017.
Та на цьому їх пригоди не закінчуються, адже на них чекає ще велика кількість зустрічей та плідна робота над проектом. Отож побажаємо їм наснаги, терпіння та вдачі у подальшій роботі.

НОСУ © All rights reserved.

Top Desktop version