Національна Організація Скаутів України

Скаути Бразилії, Панами та України об'єднали зусилля, аби допомогти дітям-переселенцям в нашій державі

Кожен Скаут, даючи обіцянку, присягає допомагати іншим, будувати мирне суспільство. Це мотивує мільйони дітей та молодих людей по усьому світі щодня та щогодини робити добрі справи. Враховуючи ситуацію в Україні, Скаути також не можуть залишатися осторонь.
Протягом півроку Скаути з Бразилії, Панами та України, представники української громади Бразилії збирали кошти для підтримки вимушених переселенців зі Сходу України та Криму. Міжнародний скаутський проект допомоги "Скаути для України" буде реалізований у декілька етапів.
Спочатку, у вересні 2015 року скаути Всеукраїнської молодіжної громадської організації "Національна Організація Скаутів України" привітають з початком нового навчального року школярів-вимушених переселенців.
Близько 500 школярів-вимушених переселенців у навчальних закладах Дніпропетровська, Енергодара (Запорізька обл.), Києва, Красноармійська (Донецька обл.) та Миколаєва, та отримають подарункові набори зі шкільним приладдям від Скаутів "Національної Організації Скаутів України" (НОСУ), "Національної Асоціації Скаутів Панами" та "Скаутської Асоціації Бразилії".

Беручи до уваги те, що сьогодні вкрай важливо не тільки надавати одноразову допомогу вимушено переміщеним особам, але забезпечувати їхню соціалізацію, досвідчені лідери НОСУ розпочнуть проведення у школах проекту занять із Скаутингу. Завдяки навчанню у Скаутських загонах протягом року, діти та молодь зможуть швидше адаптуватися у новому середовищі та незнайомому місті.
Елементом цієї роботи стане спільна участь школярів-переселенців та скаутів у традиційних передноворічних та передріздвяних скаутських акціях "Помічники Святого Миколая" та "Світло Миру з Віфлеєму". У рамках цих добрих справ вже підготовлені волонтери зможуть підтримати дітей та молодь, які потребують уваги, тепла та опіки. Подарунки будуть придбані за рахунок коштів проекту "Скаути для України".
Учасники проекту також матимуть можливість оздоровитись у скаутських таборах ВМГО "НОСУ" протягом літа 2016 року, а двоє найактивніших учасників, які пройдуть відповідні випробування, зможуть відвідати своїх однолітків у далекій Бразилії.

Якщо Ви хочете приєднатися до проведення кампанії або дізнатися деталі, будь ласка, звертайтесь до Національного секретаря.

Контактна особа: Наталія Мірошниченко,
тел. 0633189322, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

НОСУ © All rights reserved.

Top Desktop version