Національна Організація Скаутів України

Молодь з різних куточків України та з інших країн Світу готується до участі у Світовому Дні Молоді у Кракові

Наприкінці липня 2016 року Католицька Церква черговий раз збере молодь з усього світу для спілкування, молитви і зустрічі зі Святішим Отцем Папою Римським Франциском. Цього разу Світовий День Молоді (далі СДМ) відбудеться недалеко від кордонів нашої країни – у польському місті Краків.
Українська скаутська молодь повинна бути присутньою у цій урочистій планетарній події! І не тільки з цікавості до надзвичайних подій як туристи, але й свідомо взяти участь в духовному зібранні ровесників. Варто зазначити, що у 2016 році українська мова буде одною з офіційних мов СДМ. Це означає, що світова спільнота особливо очікує прибуття на СДМ саме української молоді і надає її присутності особливого значення.
Українська скаутська молодь цьогоріч розпочинає духовну підготовку до Світового Дня Молоді в Кракові. Католицька скаутська комісія Національної Організації Скаутів України на чолі з Отцем Міхалом визначила координатором підготовки делегації від НОСУ Отця Славомира Вартальські члена ВОСР. З метою підготовки до участі Комісія рекомендує долучитися духовної програми "Духовна підготовка", готуючись за якою, всі учасники зможуть об'єднатися у велику молодіжну спільноту, яка спільно зробить внесок в розвиток молодіжної культури, духовності та комунікацій. Ця програма розроблена спеціально для молоді! Пропонується праця у групах, ігри, пісні та роздуми на кожен місяць. На сайті juvanima.org.ua є подані теми для зустрічей кожного місяця, які можна провести у колі друзів-роверів, просто з приятелями чи однокурсниками. Це – відкриті для кожного матеріали, які можна брати і поширювати поміж друзями та знайомими, щоб якомога більше людей змогли пройти шлях духовної підготовки до унікальної зустрічі молоді у Кракові у липні 2016 року.
Християнська спільнота організовує традиційний Світовий День Молоді у 2 етапи:
- спершу молодь поїде до окремих міст Польщі на Дні у Єпархіях (Скаутів НОСУ запрошує Єпархія міста Оудж-Петрова), дорогою до міста, Скаути помандрують до наметового табору на гостину до Харцерів, а також познайомляться з культурним та духовним надбанням польського народу;
- згодом всі разом згуртуються із 25 до 31 липня у Кракові, де візьмуть участь в урочистих подіях та кульмінації Світового Дня Молоді – зустрічі із Папою Франциском!
Отож, християнська молодь різних конфесій (ровери та старші Скаути), має можливість стати членом делегації від Національної Організації Скаутів України та запросити з собою друзів, які сповідують християнські цінності та готові до програми Світового Дня Молоді. Мандрівка планується автобусом за маршрутом: Київ (місце посадки) – Луцьк (місце посадки) – Оудж-Петрова (Польща)- Краков – Львів – Київ. Сума акредитаційного внеску залежатиме в першу від вартості трансферу; розглядається також варіант, що українська делегація самостійно доїде до кордону з Польщею, а далі мандруватиме місцевим транспортом. Проживання в хостелах для паломників, сім’ях Харцерів та в умовах наметового табору. Відповідно, дрескод – туристичний. Орієнтовна кількість осіб в делегації - 30, орієнтовна планова вартість подорожі -100 євро. Заявки на участь приймаються на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 1 грудня 2015 року. За вказаними в заявках контактами буде надходити уточнююча інформація. Більше дізнатись можна в Колобової Ярослави Валеріївни (095 280 28 18), а також в Отця Славомира (068 3 021 017).
Чекаємо на зацікавленість зі сторони роверів, дорослих лідерів гуртів, Скаутів інструкторського корпусу гуртів та об’єднань, керівництва обласних осередків НОСУ.

НОСУ © All rights reserved.

Top Desktop version