Національна Організація Скаутів України

УВАГА! Членські внески

Відповідно до рішення Національної Ради ВМГО «НОСУ» № 3 від 26 вересня 2015 року розмір Реєстраційного щорічного внеску Скаута «НОСУ», який підтверджує членство Скаута у ВОСР збільшено до 25,00 грн. у зв’язку з діючим курсом валют.
Сплатити даний внесок необхідно на розрахунковий рахунок організації у термін до 01 листопада 2015 року. У зв’язку з необхідністю актуалізації членської бази ВМГО «НОСУ», даний внесок буде вважатися сплаченим у разі наявності списку осіб з особистими підписами, що засвідчують сплату внеску, та скан-копій анкети та заяви на вступ до організації (не залежно від дати вступу) всіх членів осередку, за яких сплачується внесок.
У випадку ненадання вищезазначеної інформації внески будуть повернуті особі, яка їх надсилала.
Також нагадуємо, що сума Вступного одноразового внеску залишається незмінною та становить 150,00 грн. При сплаті даного внеску Скаут має змогу отримати Скаутську хустку «НОСУ», шеврони «Національний», «Прапор України», «Всесвітній», «Місцевий».
Сума Скаутського щомісячного внеску становить 10 грн., з якої в обов’язковому порядку 50% - 5 грн. (від загальної суми) внеску залишається в Формуванні або Об’єднанні для забезпечення діяльності формування, 30% - 3 грн. (від загальної суми) внеску залишається для забезпечення діяльності в Осередку, а 20% - 2 грн. (від загальної суми) внеску передається Скарбнику НОСУ.
Звертаємо увагу на те, що прийом та використання даного внеску контролюється Ревізійною Комісією «НОСУ», відтак, Ревізійна комісія може проводити фінансовий аудит використання даного внеску на регіональному рівні.

Відповідний циркуляр знаходиться за посиланням - http://ukrscout.org/index.php/uk/informatsiya-pro-organizatsiyu/ofitsijni-dokumenti/viewcategory/3

НОСУ © All rights reserved.

Top Desktop version