Національна Організація Скаутів України

Всеукраїнський молодіжний форум "Лабораторія лідерства"

Національна Рада НОСУ з радістю інформує членів організації про те, що Міністерство молоді та спорту України прийняло рішення про фінансову підтримку проекту НОСУ «Всеукраїнський молодіжний форум «Лабораторія лідерства».

Форум спрямований на поглиблене занурення у світ Скаутингу, розуміння та пошук свого власного місця у Скаутингу та опрацюванні інструментів роботи з дітьми та реалізації власних ініціатив та проектів.
До участі у форумі запрошуються молоді особи, члени НОСУ, віком від 16 років з усіх куточків України. Учасники будуть відібрані на рейтинговій основі, на підставі анкет, враховуючи рівень їх досвіду в організації, мотивацію, поточну активність в своєму місцевому осередку, статеву та регіональну різноманітність.
Програма форуму буде поєднувати 2 напрямки: роверська секція та робота з власними проектами та робота команди дорослих лідерів гурту та особливості роботи зі Скаутами.

Конкурсний відбір учасників стартував 29 вересня 2015 року! Будь-ласка, візьміть до уваги, що кількість учасників обмежена і від зусиль керівництва обласних та місцевих осередків НОСУ залежить якість відбору учасників.
Звертаємось до Вас з проханням організувати поширення інформації серед Роверів та дорослих лідерів Ваших об’єднань, гуртів, курінів, загонів, а також сприяти в належному оформленні аплікаційних форм. Просимо також звернути уваги на фінансові умови участі, які є істотними для участі в проекті:

- мотиваційний внесок учасника форуму складає 100 грн. (це приблизно 5% відсотків від собівартості витрат на участь 1 особи в проекті);
- учасникам не відшкодовується вартість дороги до м. Києва та у зворотному напрямку;
- під час форуму організаторами забезпечується 100% видатків на харчування, проживання та організацію програми для учасників форуму.


Звертаємо Вашу увагу на обмеженість часу для подання заявки на участь у форумі – останній день прийому заявок 5 жовтня 2015 року о 17:00.

Files:
Анкета учасника форуму "Лабораторія лідерства"

Критерії відбору учасників форуму "Лабораторія лідерства"

НОСУ © All rights reserved.

Top Desktop version