Національна Організація Скаутів України

Приєднуйся до інтерактивного Скаутського Джамборі - «JOTA-JOTI 2015»

jotajoti2015Вже менш ніж за два тижні, а саме 16 - 18 жовтня 2015 року відбудеться світове інтерактивне Скаутське Джамборі - «JOTA-JOTI»! У ньому може взяти участь будь-який Скаут разом зі своїм Скаутським об’єднанням, гуртом, патрулем або ж самостійно. Для цього потрібен лише комп’ютер з доступом до мережі Інтернет або аматорське радіо.  

Що таке JOTA? JOTA – це Джамборі в радіоефірі. JOTA є щорічною подією, під час якої Скаути всього світу можуть поспілкуватись один з одним за допомогою аматорського радіозв'язку.
Що таке JOTI? Аналогічно до JOTA, JOTI об'єднує Скаутів за допомогою Інтернет технологій. Основна частина спілкування відбувається за допомогою Skype, joti.tv та чату, що має назву IRC (Internet Relay Chat). JOTI дозволить тобі познайомитися зі Скаутами з інших країн та більше дізнатися про їх життя.

JOTA-JOTI є всесвітнім заходом, який проходить у треті вихідні жовтня і об'єднує щороку понад 500 000 скаутів в усьому світі. Цього року Скаутські гурти можуть взяти участь у Джамборі з ранку п’ятниці 16 жовтня до 24:00 неділі 18 жовтня за місцевим часом.

jotajoti2015 1Минулого року Скаути НОСУ також приєдналися до цієї масштабної події під час семінару патрульних лідерів «Почни з себе». Завдяки програмі Skype та інтернет-сервісу joti.tv учасники семінару зв'язалися зі Скаутами з 11 країн світу, попрактикували англійську мову та дізналися багато нового про Скаутинг різних країн.

Більше інформації про подію:
http://jotajoti.info
або у міжнародного секретаря НОСУ Ніки Горовської:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
https://www.facebook.com/nika.gorovska
+380631346267

НОСУ © All rights reserved.

Top Desktop version