Національна Організація Скаутів України

У Угорщині пройшла виборча конференція Міжнародної Католицької Конференції Скаутингу Європейського регіону (ICCS-EM)

З 26 по 29 листопада 2015 року у передмісті Будапешта відбулась виборча конференція та семінар Міжнародної Католицької Конференції Скаутингу Європейського регіону (ICCS-EM), членом якої НОСУ стала у грудні 2014 року.
Участниками зустрічі були представники країн-членів Конференції такі як Угорщина, що цього року стала організатором заходу, Франція, Німеччина, Іспанія, Чехія, Словаччина, Румунія, Україна, а ще Ліван, Ізраїль, Палестина та Іорданія, що також є членами Європейського регіону ICCS, так як їх католицька релігія значно відрізняється від країн-членів регіону Азії.
Після офіційного відкриття заходу у столиці, учасники вирушили за 80 км від Будапешта для плідної роботи подалі від міського шуму.
У програмі конференції був звіт за роботу у 2015 році, напрацювання у групах плану програми на наступний рік, робота у групах та дискусії на Скаутську та релігійну тематику (Релігія та Духовність, Скаутська ідентичність та Освітні методи, Людина без духовності, Різноманіття та ідентичність, Більш відкритий з Богом або без).
Ввечері декілька країн презентували свої проекти по роботі з католиками та продемонстрували відео останніх релігійних подій їхнього Скаутського життя.
Наступного дня відбулась презентація кандидатів на вибори у Комітет Міжнародної Католицької Конференції Скаутингу Європейського регіону та вибори. Ніякого напруження у цей день не було, так як кандидатур до Комітету було три, тоді як у Комітеті як раз з'явилося три вільних місця.
Крім цього у цей день був переглянутий Статут Конференції та внесені деякі виправлення.
Після заходу сонця розпочався угорський вечір, де всі учасники мали змогу скуштувати традиційну угорську кухню та сфотографуватися у національних угорських солом'яних шляпах.
Неділя почалась з ранкової меси у Будапешті у головному католицькому соборі міста імені Святого Іштвана. Після цього угорські Скаути провели невелику екскурсію Будапештом та допомогли усім учасникам дістатися до аеропорту або залізничної станції вчасно.
Наступна зустріч Європейського регіону ICCS відбудеться у листопаді 2016 року у Німеччині або у Іорданії.
З матеріалами цьогорічної зустрічі можна ознайомитися за посиланням: https://goo.gl/0X5qqH

НОСУ © All rights reserved.

Top Desktop version