Національна Організація Скаутів України

9 березневих днів у Скаутському замку в Німеччині!

IMWe (International Creative Workshop for Scouts) є щорічною подією німецької Асоціації Скаутів VCP, даючи можливість роверам та молодим лідерам розвивати власну креативність. Щороку на Великдень у Скаутському замку Rieneck в Німеччині близько ста учасників збираються разом, щоб поліпшити свої навички і поділитися своїми талантами один з одним. IMWe – це можливість отримати нові знання, потоваришувати з роверами інших країн, покращити креативність і знайти натхнення, яке дасть учасникам свіжі ідеї для реалізації вдома у своєму Скаутському середовищі.
Кожного разу у табору є єдина тема, якій учасники мають слідувати. Програма табору також базується на вибраній тематиці. Темою IMWe у 2016 році є Герої та боги Олімпу.  Знайди причину хаосу понад хмарами та дізнайся, що хвилює Зевса.
Коли: 20.03.2016.-29.03.2016.
Де: Скаутський замок Rieneck (Німеччина)
Учасники: ровери та молоді лідери віком 17+
Вартість участі: 165 євро (не включає дорогу до місця проведення заходу).
Програма: творчі майстерні, групи за інтересами, ігри, музика, міжнародний вечір, багаття, маскарад та багато іншого.
Додаткова інформація: www.imwe.net
Для участі у заході звертайся до Міжнародного секретаря НОСУ Горовської Ніки за електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 10 січня 2016 року.

НОСУ © All rights reserved.

Top Desktop version