Національна Організація Скаутів України

Літні Скаутські табори у США 2016 чекають на тебе!

Що? Міжнародний Таборовий Персонал Бойскаутів Америки запрошує стати членом міжнародної команди штабу таборів у 2016 році. Погоджуючись на цю пропозицію, ти зможеш:

  • -         відвідати Сполучені Штати Америки;
  • -         потоваришувати зі Скаутами з інших країн світу;
  • -         дізнатися більше про інші Скаутські Організації;
  • -         пожити в іншій культурі;
  • -         поділитися досвідом своєї країни з молоддю Америки;
  • -         покращити свою англійську;
  • -         заробити грошей, перебуваючи у Скаутському таборі.

У таборах є багато різних занять: плавання, ПМД, водна програма, природознавство, спортивне орієнтування, стрільба з лука, туризм, різьба по дереву і багато інших. Після завершення терміну перебування в таборі, служба еміграції дозволяє ще 30 днів перебувати у США. Протягом цього періоду можна подорожувати країною.
Коли? Літо-2016 року. В США є близько 400 таких таборів, на них мають змогу поїхати всі зацікавлені в Скаутингу. Деякі табори є маленькими (займають 40 га), деякі більші (близько 10000 га). Зазвичай табір триває мінімум тиждень. Кожен табір має від 6 до 11 таких заїздів і на кожному з них буде 150-200 Скаутів з різних Скаутських груп.
Для кого? Члени НОСУ від 18 до 30 років з рівнем англійської вище середнього, що мають мінімум 6 тижнів вільного часу влітку та бажання пожити у іншій країні.
Скільки? Бойскаути Америки покривають усі витрати щодо проживання, харчування та медичних послуг (при потребі), проте тобі необхідно самостійно купити собі білет на літак. Середня заробітна платня коливається від 150$ до 175$ на тиждень, проте для кожного табору це окрема сума.
Що потрібно? Для участі у програмі необхідно мати документ, що підтверджує твій рівень володіння англійською мовою (диплом університету, сертифікат мовної школи або міжнародного тесту).
Дедлайн? Просимо звертатись із запитом про отримання анкети до Міжнародного секретаря НОСУ Горовської Ніки за електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 20 січня 2016 року. Дедлайн відправлення усіх заповнених документів до БСА – 1 лютого 2016 року.

НОСУ © All rights reserved.

Top Desktop version