Національна Організація Скаутів України

Керівництво НОСУ і Асоціація Скаутів Бразилії (UEB) обговорили з Главою Української греко-католицької церкви блаженнішим Святославом Шевчуком майбутній спільний Скаутський проект для бразильців українського походження

photo oscar 2016Глава Національної ради НОСУ Андрій Чесноков, національний секретар НОСУ Наталія Мірошниченко, міжнародний секретар НОСУ Вероніка Горовська і перший віце-президент Національної Ради Скаутів Бразилії Оскар Палмквіст були прийняті блаженнішим Верховним Архієпископом Української греко-католицької церкви (УГКЦ) Святославом у його резиденції у Патріаршому соборі Воскресіння Христового в Києві, 19 січня.
Під час зустрічі Скаут-лідери представили Главі УГКЦ поточні результати міжнародного проекту підтримки біженців "Скаути для України", який був запущений Скаутами Бразилії і НОСУ торік. Блаженніший Святослав назвав проект "визначним" для молодих людей обох країн.
Окрім цього, Оскар Палмквіст представив Бл. Святославу ідею створення Скаутами Бразилії Скаутських груп для бразильців українського походження за допомогою української католицької церкви в Бразилії.
Бл. Святослав дав своє благословення проекту і виказав повну підтримку УГКЦ цієї ідеї. Він підкреслив, що Скаутинг є найкращим способом зв’язку молодих людей із церквою та суспільством їх власним способом.

НОСУ © All rights reserved.

Top Desktop version