Національна Організація Скаутів України

Ровер НОСУ повернувся із міжнародного Скаутського зльоту у ОАЕ

     oae2 З 30 січня по 12 лютого 2016 року у Шарджі (ОАЕ) пройшов 7-ий міжнародний Скаутський зліт “Скаутинг та національний туризм”. Для того, щоб представити свої країни та НСО сюди злетілися ровери більш ніж зі 100 країн світу. Кожен учасник презентував культуру і традиції своєї країни, розповідав про розвиток Скаутингу в ній та частував усіх традиційними стравами своєї Батьківщини.
      Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Національна Організація Скаутів України» також була представлена на цьому заході. Цього року до Шарджі полетів ровер зі Скаутського об’єднання “Відрада” (Київський міський осередок НОСУ) - Москаленко Микита, котрий виявився одним із перших учасників, хто встановив національний прапор над своїм наметом.
    oae1 Презентація української НСО пройшла більш ніж успішно. Микита показав іншим учасникам декілька відеороликів про найвизначніші місця нашої держави та Скаутинг в Україні. Також Микита, детально розповів про українські традиції та культуру, по завершенні свого виступу заспівав “Червону Руту” та пригостив усіх учасників солодощами.
      Весь захід пройшов дуже активно та динамічно, у учасників було дуже мало вільного часу та дуже багато вражень. Організатори 7-го міжнародного Скаутського зльоту в Шарджі дуже добре продумали і організували цей захід так, щоб учасники змогли ближче познайомитися один з одним, пізнати культури інших країн та дізнатися більше про розвиток Скаутингу у різних куточках світу.
    Цього року учасники мали змогу ознайомитися з рослинним та тваринним світом Об’єднаних Арабських Еміратів у природничому музеї Шарджі, побачити на власні очі найвищу будівлю у світі, поплавати у Персидському заливі, відвідати один із Еміратських аквапарків та побувати на сафарі у справжній пустелі.
     Також учасникам випала велика честь познайомитися з його величністю правителем Шарджі Султаном бин Мухаммадом аль-Касімі. На підготовку до зустрічі із Султаном учасники витратили декілька днів: будували різноманітні споруди, готували стройові виступи. Після зустрічі зі Скаутами Шейх був дуже вражений таким теплим прийомом і вперше за всю історію заходу потиснув руку кожному учаснику зльоту.
   oae3   Такі заходи як 7-ий міжнародний Скаутський зліт “Скаутинг та Національний туризм” є унікальною можливістю для роверів з усього світу зібратися в одному місці, познайомитися одне з одним, перейняти нові навички та досвід. Дуже часто такі заходи призводять до створення нових і сміливих ідей щодо своїх власних проектів. Отож можливо, що одного дня такий зліт пройде і в Україні.

НОСУ © All rights reserved.

Top Desktop version