Національна Організація Скаутів України

Скауте! Візьми участь у конкурсі і відкрий для себе чеський Скаутинг цього літа!

Група чеських Скаутів запрошує Скаутів «НОСУ» приєднатися до їх літнього наметового табору у південній частині Чехії біля містечка Nova Vcelnice.
Орієнтовні дати: 15 липня - 2 серпня 2016 року.
У таборі перебуватимуть до 50 Скаутів. У таборі не використовується жодне технічне обладнання.
Це буде спільний проект українських та чеських Скаутів, витрати на який покриваються фундацією FOSE (Friends of Scouting in Europe).
Переможці також матимуть можливість за рахунок проекту відвідати місто Прагу та познайомитися із його чарівною історією та архітектурою.


Умови участі:
1. Членство в «НОСУ» та сплачені членські внески.
2. Досвід проживання в умовах Скаутського наметового табору.
3. Аккаунт Скаута/Ровера/Скаут-лідера на сайті www.scout.org та розміщеного принаймні одного проекта/доброї справи на ньому.
4. Вік: для Скаутів – 11-14 років, для Ровера/Скаут-лідера – 18 років на момент подання заявки і більше.
5. Середній рівень володіння англійською мовою, аби мати змогу спілкуватися у таборі.
6. Наявність проїзного документа дитини чи паспорта громадянина України для виїзду за кордон чинного принаймні до грудня 2016 року.

Витрати:
1.  Усі витрати на території Чехії покриваються за рахунок проекту (переліт Київ-Прага-Київ, переїзд з/до табору, внесок за участь у таборі, проживання у Празі, екскурсії, харчування).
2. Переможці повинні самостійно сплатити вартість візи (35 євро), медичного страхування (до 100 грн) та проїзд до/з аеропорту "Бориспіль" від своєї домівки.


Усі бажаючі взяти участь повинні направити короткий мотиваційний лист, а також відповіді на питання 1-5 Умов участі та скан-копію першої сторінки документа для виїзду за кордон на адресу міжнародного секретаря «НОСУ» Ніки Горовської Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та у копії на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. із темою: "Чехія".
Наявність супровідного листа-підтримки від Скаут-лідера для Скаутів вітатиметься.

НОСУ © All rights reserved.

Top Desktop version