Національна Організація Скаутів України

Нові можливості для «НОСУ»

9 квітня 2016 року ВМГО «Національна Організація Скаутів Україну» відвідали тренери Датської Скаутської програми з підтримки Скаутингу (ASOCIO) Лейла та Андерс
Разом з представниками Національної Ради, членами робочої групи з розробки Національної молодіжної програми та Міжнародним секретарем вони обговорили можливості майбутньої співпраці.
Сьогодні для ВМГО «НОСУ» вкрай важливим є організація навчання дорослих лідерів задля розвитку Скаутингу в Україні. Але організація такого складного та багатогранного процесу потребує кваліфікованих тренерів. Відтак, саме про навчання тренерів національного та регіонального рівнів йшлося під час зустрічі. Датські та українські лідери та тренери обговорили можливості майбутнього проекту, який відбудеться в Україні із залученням експертів з Датської асоціації тренерів та домовилися про полальші кроки для успішної реалізації запланованих заходів.
ВМГО «НОСУ» висловлює подяку датським колегам за небайдужість і готовність допомогти та сподівається на подальшу плідну співпрацю.

НОСУ © All rights reserved.

Top Desktop version