Національна Організація Скаутів України

Бразилія стає ближчою!

Кампанія «Скаути для України» активно продовжується. Не дивлячись на досить тривале очікування, стали відомі імена молодих людей, які за результатами написання есе отримали можливість пройти співбесіду та на крок наблизилися до мрії – поїздки до Бразилії

Днями представники ВМГО «Національна Організація Скаутів України» отримали шорт-лист учасників кампанії «Скаути для України», яких буде запрошено до участі у наступному етапі. Отож, ми вітаємо:
1. Муліна Владислава (Дніпропетровськ)
2. Гавриленко Валерію (Дніпропетровськ)
3. Честину М. (Миколаїв)
4. Островського Є.Р. (Миколаїв)
5. Массалітіна Павла (Київ)
6. Миронову Олену (Київ)
7. Слободянюк Катерину  (Київ)
8. Герасименко Катерину  (Київ)
Нагадаємо, що навесні 2015 року розпочалася масштабна міжнародна Скаутська кампанія «Скаути для України», ініціаторами якої стала Асоціація Скаутів Бразилії. Скаути Бразилії разом з представниками української діаспори збирають кошти, які через Скаутів ВМГО «Національна Організація Скаутів України» спрямовуються на задоволення потреб дітей та молодих людей ВПО в різних регіонах України, зокрема: м. Києві, Київській області, Миколаєві, Енергодарі Запорізької області, Одесі, Дніпропетровську, Сумах, Красноармійську Донецької області. Станом на травень 2016 року учасниками кампанії стали понад 700 дітей ВПО, які познайомилися ближче зі світом Скаутингу, отримали канцелярське приладдя та новорічні подарунки.
Саме зараз триває основний та найзахоплюючий етап кампанії – відбір 2 осіб, які вже влітку зможуть відвідати сонячну Бразилію. З числа учасників кампанії ті, хто довів своє бажання вчитися, були запрошені до написання есе на тему «Що для мене Мир?». Оцінювали написані есе представники Асоціації Скаутів Бразилії. За підсумками було обрано 8 маленьких українців, які тепер зможуть пройти останній етап – співбесіду з представниками «НОСУ», після якої будуть оголошені остаточні результати.
Бажаємо успіхів щасливчикам та продовжуємо уважно стежити за розвитком подій.

НОСУ © All rights reserved.

Top Desktop version