Національна Організація Скаутів України

III Зустріч Європа-Євразія 13-17 травня 2016 р. Тбілісі (Грузія)

europe-eurasiaЗ 13 по 17 травня 2016 року у Тбілісі (Грузія) відбулась III Зустріч Європа-Євразія, у якій взяли участь представники Скаутських Організацій Європейського та Євразійського регіонів.
Національну Організацію Скаутів України під час цієї зустрічі представляли Голова Ради НОСУ Андрій Чесноков, член Національної Ради НОСУ Андрій Колобов та Міжнародний секретар Ніка Горовська.
Головною метою проекту було надання підтримки розвитку лідерства в НСО Європейського та Євразійського регіонів. Обговорення спільних викликів в Національних Скаутських організаціях регіонів та планування проектів задля вирішення поставлених завдань надало головного змісту заходу. Усі напрацювання було занотовано та взято в роботу в межах організацій. Атмосфера взаємної зацікавленості між організаціями надає справжні можливості для молодих скаутів України розвивати себе та робити світ кращим!
Під час зустрічі представники Скаутських організацій поліпшили свої навички в рамках тренінгів від досвідчених тренерів Всесвітньої Організації Скаутського Руху. Скаути обмінялись досвідом виховання лідерів та запланували поширення такого формату на регіональний та локальний рівень.
Крім цього, під час зустрічі було підписано Меморандум про Взаєморозуміння Європейського та Євразійського Скаутських регіонів, що поглибить співпрацю між двома регіонами на інституційному рівні.
europe-eurasia 1Також протягом заходу відбулись важливі події, а саме засідання оргкомітету Євразійського Скаутського Молодіжного Форуму, що пройде у м. Єреван (Вірменія) восени цього року та Комітету Скаутського Регіону Євразії, де було вирішено питання щодо проведення заходу “Ексельскаут-2016”.
Слідкуйте за подальшою інформацією на інфоресурсах НОСУ.

НОСУ © All rights reserved.

Top Desktop version