Національна Організація Скаутів України

Розпочато процес відбору учасників проекту «Нова оселя» в літній наметовий табір «Витоки»

lhsi fotoСтартує другий етап проекту «Нова оселя: реінтеграція та психосоціальна підтримка внутрішньо переміщених дітей в місті Києві та Одеській області», який реалізує  всеукраїнська молодіжна громадська організація «Національна Організація Скаутів України» спільно з МГО "Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров'я", за підтримки Європейської комісії в Україні. Починається відбір учасників до літнього наметового табору «Витоки», який  буде проходити у Черкаській області, Корсунь-Шевченківського району, поблизу с. Виграїв.
Графік  проведення відпочинкових змін у ЛНТ «Витоки»

1 зміна: 18.06-01.07
2 зміна: 01.07-14.07
3 зміна: 14.07-27.07
4 зміна: 27.07-09.08
5 зміна: 09.08-22.08

Учасниками проекту можуть стати діти ВПО*,які наразі проживають у місті Києві чи Одеській області, віком від 8 до 15 років.
У літньому наметовому таборі «Витоки» на вас чекають:
• 14 днів на лоні природи, а отже 336 годин свіжого повітря на гостинній Черкаській землі на березі річки Рось;
• Корисні знання! Разом зі Скаутингом ти можеш дізнатись більше про навколишній світ, про життя на природі, про виживання, орієнтування. Ти навчишся розпалювати різні види багать, дізнаєшся секрети приготування їжі на багатті та взагалі хитрощі життя у лісі та використання підручних матеріалів з користю. Ти навчишся будувати тимчасові прихистки для ночівлі та дізнаєшся як можна заночувати на дереві. Ти навчишся основам надання першої медичної допомоги. Та ще багато чому корисному.
• Веселощі! Ми пропонуємо поринути у світ яскравих пригод та зрозуміти, що відпочинок може бути активним та корисним! Ваша дитина зможе пограти у лісовий футбол, волейбол, піонербол, активно розпочинати ранок разом з креативною зарядкою, взяти участь у водній битві та відкрити перед собою книгу Джунглів та стати її активним учасником – відчайдушним Мауглі чи мудрою Багірою!
• Екстрим! Каяки, скеледром, Скаутське раллі, тролей через річку, непередбачувана та дуже екстремальна нічна гра та ще багато сюрпризів – спробуйте це та багато чого іншого разом з «Витоками»!
• Креатив! Скаутинг розкриває твій творчий потенціал. Творчі майстерні, цікаві ігри та інтерактивний театр не залишать осторонь жодну дитину та допоможуть зрозуміти, що кожен здатен творити свій неповторний світ.
• Розваги! Цікаві та інтерактивні заходи, пляжна вечірка, дискотеки та запальні танці – тут ніколи нудьгувати.
• Душевність! Чи сидів ти коли-небудь з друзями біля багаття під ніжні звуки гітари під зоряним небом? Ви запам’ятаєте це надовго!
За більш детальною інформацією звертайтеся до Наталії Мірошниченко +38063 318 93 22

*Діти, які приймали участь у першому етапі  збір-похід «Козацькими шляхами», на жаль, не зможуть взяти участь у проекті.

НОСУ © All rights reserved.

Top Desktop version