Національна Організація Скаутів України

Відгуки членів «НОСУ» про поїздку до Сполучених Штатів Америки

usa13Отже, давайте розповім, як пройшла моя захоплююча подорож до США! Самі нудні і нецікаві етапи описувати детально не стану. Заповнення анкети, очікування результатів, подача документів на візу, збір речей. А потім понеслася!
Приїзд в аеропорт і 24 години нон-стопу: переліт-пересадка-переліт-скасування рейсу - переліт-пошук готелю-сон. Мій маршрут я проклала через два великих і дуже цікавих міста - Чикаго і Нью-Йорк. У Чикаго я провела свій перший день в Америці. Після цього продовжила подорож в Детройт. Це місто виявилося повною протилежністю Чикаго. Мені здається, що такий контраст варто було побачити для повної картинки США. У Детройті мене зустріли представники табору, ми поїхали в сусідній штат Огайо, де розташований Кемп Беррі. Ні, він названий не на честь ягід, а на честь рейнджера, прізвище якого Беррі. =)
usa15Табір виявився величезним. На його території є споруди: офіс, будиночки для дітей на випадок урагану, будиночки для персоналу, офіс і комп'ютерний клас. Протягом літа хлопчики-Скаути живуть у наметах. Будиночки виключно на випадок урагану.
Я працювала викладачем туризму. Але в Америці кожен напрямок також має підрозділи. Наприклад, я викладала кемпінг і складання рюкзака, як два окремих заняття. А мій напарник - виживання в диких умовах, вузли та приготування їжі на вогнищі.
Зміна в бойскаутських таборах триває тиждень, а не два, як у нас. Тому за 5 тижнів роботи я встигла попрацювати на 4 різних змінах. 1 тиждень - навчання персоналу. Тут це дуже важливо, адже ми повинні знати не тільки правила табору, а й закони США про роботу з дітьми, роботу в таборі і багато інших нюансів.
Практично весь час я перебувала в таборі, адже в США без машини - ніяк. Але мені допомагали і відвозили в різні цікаві місця - містечко Фіндлі і Толедо. Абсолютно швидко і непомітно минув час в таборі і ось я вже лечу в Нью-Йорк! Три дні в мегаполісі після 5 тижнів в маленькому містечку виявилися досить насиченими. Місія побачити все із мого «to do list» успішно виконана!
І ось я вдома. Зі мною - новий досвід, чудово проведений час в таборі, теплі спогади та неймовірна вдячність представникам НОСУ і BSA за таку дивовижну можливість!

Мішалова Ксенія,
Скаутське об’єднання «Скаути Києва»,  КМО «НОСУ»


usa23Літо-це маленьке життя , яке може виявитися чиєюсь казкою та здійсненням мрій. Таке літо пощастило отримати мені, попрацювавши у бойскаутському таборі Америки! Це був дивовижний досвід, чудові краєвиди, нові знання та - найголовніше - прекрасна гостинність з боку команди табору. Цікаво було побачити роботу та функціонування їх таборів та програм та бути повноцінним учасником цього процесу, процесу іншої культури та іншої мови!
Коротко про те чим саме я займалася в таборі! Кожен тиждень у таборі починався з нового заїзду хлопців-Скаутів віком від 11-18 років, для яких табір пропонував досить насичену програму, яка складалася з різних сесій, іншим словом, класів, які вони обирали самі. Протягом дня у них таких сесій п'ять. Моя робота полягала у проведенні одних з таких класів, а саме спортивного орієнтування, першої медичної допомоги та класу «громадянство в світі». Ніколи не могла навіть уявити, що я буду вчити дітей іншої країни та ділитися знаннями мовою, яку обожнюю та сама вивчаю, але не являюся носієм! Це дійсно дивовижний досвід спілкування, розуміння життя інших країн та різних поглядів на одні й ті самі речі!
usa25Дякую усім хто допоміг реалізувати цю подорож та подарував мені маленьку за часом, але величезну в емоційному плані казку! Скаутинг - це одна велика родина! Незважаючи на різність країн, мов, традицій, нас об'єднує любов, любов до нашої землі і жага до нових відкриттів та знань!

Яременко Євгенія,
КМО «НОСУ» та «Асоціація Гайдів України»

НОСУ © All rights reserved.

Top Desktop version