Національна Організація Скаутів України

Як я побувала на Джемборі в Кореї!

koreaОрганізатори: Korea Scout Association
Місце проведення: Daegu-city, South Korea
Дати проведення: 03.08 - 09.08.2016

14-е Національне Корейське Джемборі проходило 3-9 серпня 2016 року в місті Тегу у Південній Кореї. Для мене це було абсолютно несподіваною подією. Я до сих пір, напевно, не усвідомлюю до кінця, що мені дійсно випала честь бути учасником Джемборі від України.
І ось, 2-го серпня з сумками, прапорами, формою і хусткою я вирушила в подорож. Корейці дуже тепло зустріли в аеропорту Сеула і відвезли мене до Тегу. До слова, це все відбувалося пізно вночі, так що в той день єдине, що мені дійсно було потрібно, - намет і сон, чим мене відразу і забезпечили. Вранці я познайомилася зі своєю групою, яка складалася з одних корейців, до чого я була злегка не готова. Але нічого, вже дуже скоро ми з ними відмінно спілкувалися корейсько-англійською, не звертаючи уваги на те, що вони зовсім не знали англійської, а я - корейської.
korea1Програма Джемборі була дуже насиченою: після сніданку і лінійки йшли тригодинні ранкові активності, після обіду - також тригодинні активності, після вечері - вечірні заходи. Активності щодня були різні і незвичайні: робота з шкірою, купання в басейнах, катання на велосипедах і сігвеях, лабіринт, вузли, плавання на каное, виготовлення керамічних виробів, фрісбі. І це далеко не все!
Вечірні заходи завжди були яскравими і позитивними: учасники Джемборі - талановиті і активні, а корейські поп-виконавці - дуже незвичайні і енергійні.
Окрема тема - це, звичайно ж, корейська кухня. Для нас усі їх страви дуже незвичні, що додавало особливого інтересу. По-перше, їдять вони ну дуже багато. По-друге, все або шалено гостре, або просто прісне. І завжди рис, рис, рис. На сніданок, обід і вечерю. По-третє, вони їдять паличками. З особистого досвіду: захочеш їсти - і палички в руках тримати навчишся. В цілому, їжа була непогана.
Безумовно, Джемборі - неймовірно цінний досвід для мене. У мене з'явилося дуже багато іноземних друзів, з якими я підтримую (і впевнена, що буду підтримувати) спілкування.
korea2Спасибі, Korea Scout Association за гостинність!

Євгенія Стародубцева,
Скаутське об'єднання «Скаути Києва»

НОСУ © All rights reserved.

Top Desktop version