Національна Організація Скаутів України

Відгуки членів НОСУ про польсько -український табір "Міст дружби"

polska 1З 21 по 29 серпня група Скаутів з різних міст України взяла участь у польсько- українському таборі біля міста Смержин під назвою «Міст дружби». У таборі було 23 представники Національної Організації Скаутів, серед яких 20 Скаутів, 2 скаут-лідери та ровер (перекладач). Також у таборі були присутні близько 30 польських харцерів, які гостинно прийняли нас у своє коло.
Вже з перших днів учасники табору почали вивчати мову один одного для кращої комунікації. Були створені великі очні словники та маленькі зручні. Усі охочі скаути вивчали польську мову та могли під кінець табору взяти участь у мовному конкурсі.
У програмі табору було дуже багато цікавих заходів. Ми могли навчитись співати , вивчали загальний танець, охочі могли відвідувати театральні заняття, щоб разом поставити постановку до фінального гала-концерту. На нас чекали цікаві екскурсії.

polska 2За час таборування ми відвідали Венецію – музей потягів, Біскупін, у якому був природничий музей, завітали у гості до мера міста Жнін, який зустрів нас дуже привітно і весело та ще багато незвичайних та гарних місць.
Також наші скаути мали змогу спробувати себе у здачі харцерських дисциплін, полазити по скеледрому, позмагатись на спортивному турнірі та взяти участь у справжній нічній грі та шукати скарби та завдання за допомогою спеціальних пристроїв. Також, в останні дні ми покупались у дуже чистому та теплому озері.
Окрім того, українські Скаути відсвяткували у польському таборі День Прапору та День Незалежності України, під час якого ми влаштували справжнє свято з народними танцями, піснями, традиціями та ласощами для наших друзів.
А в останній вечір усі  разом з польськими товаришами взяли участь у гала-концерті та показали свої таланти. А весь останній день скаути провели у Варшаві і більше познайомились із життям польської столиці.
Майже десять днів табору пролетіли дуже швидко та непомітно. Українські скаути дізнались більше про скаутинг в інших регіонах України, познайомились та знайшли собі друзів та, звичайно, дізнались про скаутинг у Польщі та стали справжніми друзями з польськими харцерами. Ми вивчили багато цікавих пісень та кричалок («Як було? Качо. Як було? Бичо. Як було? Качо, бичо та індичо»), які кожен повіз до свого регіону, щоб передати своїм друзям та отримали натхнення на новий скаутський та навчальний рік. Та продовжують активну дружбу у мережі інтернет. Це була надзвичайна пригода та незабутній досвід для наших скаутів. Усі запам’ятають цю подорож на все життя. Також ми хочемо висловити величезну подяку організації ZHP, яка створила для нас таку можливість і усім, хто зробив цю подорож можливою.

НОСУ © All rights reserved.

Top Desktop version