Національна Організація Скаутів України

Вже за три тижні відбудеться Інтерактивне Скаутське Джамборі Джота-Джоті 2016

JOTA-JOTI-dates-2016-resized-image-640x360

Вже менш ніж за три тижні, а саме 14-16 жовтня 2016 року відбудеться світове інтерактивне Скаутське Джамборі «JOTA-JOTI»! У ньому може взяти участь будь-який Скаут або дорослий лідер разом зі своїм Скаутським об’єднанням, гуртом, патрулем або ж самостійно. Для цього потрібен лише комп’ютер з доступом до мережі Інтернет або аматорське радіо. 


Що таке JOTA? JOTA – це Джамборі в радіоефірі. JOTA є щорічною подією, під час якої Скаути всього світу можуть поспілкуватись один з одним за допомогою аматорського радіозв'язку.


Що таке JOTI? Аналогічно до JOTA, JOTI об'єднує Скаутів за допомогою Інтернет технологій. Основна частина спілкування відбувається за допомогою Skype, joti.tv та чату, що має назву IRC (Internet Relay Chat). JOTI дозволить познайомитися зі Скаутами з інших країн та більше дізнатися про їх життя. 


jotajoti2016-logo-design-300px

 JOTA-JOTI є всесвітнім заходом, який проходить у треті вихідні жовтня і об'єднує щороку понад 500 000 Скаутів в усьому світі. Цього року Скаутські гурти можуть взяти участь у Джамборі з ранку п’ятниці 14 жовтня до 24:00 неділі 16 жовтня за місцевим часом.


Щороку все більше Скаутських формувань «НОСУ» приєднуються до цієї події у різних куточках України та знаходять нових друзів по всьому світу.

Більше інформації у групі "НОСУ" на фейсбуці та за посиланням: http://jotajoti.info/

НОСУ © All rights reserved.

Top Desktop version