Національна Організація Скаутів України

У Вірменії завершився 10-тий ювілейний "Ексельскаут"

З 30 вересня по 3 жовтня 2016 року в 20 км від Єревана у місті Ечміадзин (сучасна назва – Вагаршапат) відбувся традиційний навчальний захід Євразійського Скаутського регіону «Ексельскаут-2016».  Yerevan16 15Цього року організатори та учасники святкували 10-тий ювілейний «Ексельскаут», його темою було «Лідерство ХХІ сторіччя».

Учасниками заходу стали представники 8 країн: Вірменії, Білорусі, Грузії, Казахстану, Молдови, Росії, Таджикистану та України.

Програма «Ексельскаут» - це платформа для розвитку та мотивації Скаутів Євразійського Скаутського регіону, для мене це можливість налагодження зв’язку між різними НСО.

Yerevan16 14В цьому році основною темою програми тренінгу була роль молоді у Скаутингу та як їх залучати до процесів прийняття рішень на регіональному та національному рівнях своїх НСО.
Підсумком всього тренінгу було створення проектів будь-якої тематики для розвитку своїх НСО. Наша делегація розробила проект направлений на систематизацію навчання дорослих у Скаутингу із залученням професіоналів від Євразійського регіону. Сподіваюсь, що проект буде розвиватись у запланованому темпі та мати успіх.
Особисто для мене, «Ексельскаут» - це дуже гарний досвід та мотивація для розвитку Скаутингу, а також велика честь бути одним із учасників цього проекту.

Валентина Легуша,
Дніпропетровський обласний осередок «НОСУ»

Yerevan16 10

Ексельскаут - це дуже якісна освітня програма для молодих активних лідерів. Три учасники від кожної країни Євразійського регіону приїхали навчитися, отримати новий заряд енергії та знань. Після Екселя, я впевнений, у кожного учасника перевернувся світ усвідомлення Скаутингу, що приведе до нових особистих та командних досягнень. Головною темою програми стало "Лідерство 21 століття" і велике дякую команді тренерів, за якісно підібраний матеріал всіх трьох днів та створення нової дружньої сім'ї під назвою «Ексельскаут-2016».  Yerevan16 1Я радий, що став учасником великої родини Ексельскауту і буду намагатися передати знання та досвід всім бажаючим лідерам, а також впевнений, що проекти, які були розроблені під час заходу, будуть реалізовані найближчим часом.

Юрій Ковиньов,
Миколаївський обласний осередок «НОСУ»

Після завершення заходу учасники висадили на території одного з Єреванських Скаутських таборів 10 яблунь, що символізують 10-тий ювілейний "Ексель". Тепер у делегації України є власне дерево у Вірменії. 

Yerevan16 7

НОСУ © All rights reserved.

Top Desktop version