Національна Організація Скаутів України

Відкрита реєстрація на Всесвітній Скаутський Мут-2017!

Всесвітній Скаутський Мут – це захід для Роверів від 18 до 25 років включно, що проходить раз на 4 роки у різних країнах. Кожного разу у Муті беруть участь понад 5000 Скаутів з різних куточків світу. 

WSM2017-logo Наступний ВСМ пройде у Ісландії з 25 липня по 2 серпня 2017 року.

Церемонія відкриття відбудеться у столиці Ісландії – місті Рейк'явік, а далі Ровери вирушать до експедиційних центрів у різних куточках Ісландії, де для них будуть організовані різноманітні програмні елементи: скелелазіння, каяки, перша допомога та використання снігоходів, походи в гори та до найбільшого у світі льодовика, екскурсії до національних парків, верхова їзда та багато іншого. У кожному експедиційному центрі буде розташовуватись від 200 до 800 учасників.

Після завершення експедицій (з 29 липня) учасники зберуться усі разом у Скаутському центрі Úlfljótsvatn, де пройде міжнародний день та друга частина програми, що буде включати різноманітні майстер-класи, семінари, ігри, вечори біля вогнища, культурні заходи та молодіжний форум.

Якщо вам більше ніж 25 років, ви можете приєднатися до Міжнародної Групи Підтримки (IST) та допомагати організаторам у проведенні Муту.

За підрахунками організаторів та ВОСР Всесвітній Скаутський Мут-2017 буде найчисельнішим за всю історію його існування (з 1931 року). Кількість попередньо зареєстрованих учасників перевищила 6500 осіб. За попередніми даними контингент Австралії на Мут складе 450 людей, Швейцарії – 360, а Великої Британії – 800 людей.

Акредитаційний внесок на участь у заході залежить від категорії країни у ВОСР. Україна належить до категорії «В», тому вартість участі у Всесвітньому Скаутському Муті складає 500 доларів США. До цієї суми входить програма, їжа, кухонне приладдя та транспортні перевезення всередині Ісландії.

На даний момент ми намагаємося зробити все можливе, аби приєднатися до однієї з операцій підтримки участі у ВСМ та знизити вартість участі, однак чи буде це можливо стане зрозумілим лише у лютому-березні 2017 року, а отже ніяких гарантій поки нема.

Для того, щоб взяти участь у ВСМ, необхідно відповідати наступним критеріям:

- Вік 18-25 років на момент проведення табору (дата народження від 2 серпня 1991 року до 25 липня 1999 року) або 26 років та вище для того, щоб приєднатися до IST;
- Дійсний ровер "НОСУ" зі сплаченими членськими внесками до серпня 2017 року на момент остаточного підтвердження реєстрації;
- Наявність Скаутської форми та хустки "НОСУ";
- Достатній рівень володіння англійською мовою (intermediate та вище);
- Готовність сплатити акредитаційний внесок у 500 доларів США та дорогу до Рейк'явіка та назад.

Дедлайн подачі попередніх заявок на реєстрацію: 30 листопада 2016 року
Дедлайн подачі остаточних заявок: 12 грудня 2016 року

Більше інформації за посиланням: http://worldscoutmoot.is

Для попередньої реєстрації та у разі виникнення запитань, будь ласка, звертайтесь до Міжнародного Комісара «НОСУ» Горовської Ніки Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

НОСУ © All rights reserved.

Top Desktop version