Національна Організація Скаутів України

Оскар Палмквіст відвідав Скаутів у м. Миколаїв

Oscar Mykolaiv visit 1Миколаївський обласний осередок "НОСУ" відзначився новою подією в сфері міжнародної діяльності. 1 листопада 2016 року Скаути м.Миколаїв зустрічали координатора проекту «Скаути для України» в Бразилії Оскара Палмквіста, що прибув з дружнім візитом до м.Миколаїв. Особливо радісною ця зустріч стала для двох дівчат-Скаутів – Марії Честіної (Миколаїв) та Валерії Гавриленко (Дніпро), які влітку відвідали Бразилію та дуже добре потоваришували з Оскаром і бразильськими Скаутами.  Oscar Mykolaiv visit 3
Скаут-лідери МОО "НОСУ" підготувались до зустрічі не менш відповідально, з нетерпінням чекали душевної бесіди за чашкою чаю. Оскар розповів Скаутам принципи функціонування Скаутингу в Бразилії, пояснив на прикладах форми роботи, поділився планами на майбутнє. Ми ж в свою чергу розповіли про Скаутське життя в Миколаївському обласному осередку. Надзвичайно приємно було те, що кожен міг висловлювати свою думку англійською мовою. Жива розмова сприяла невимушеній атмосфері в дружньому Скаутському колі.  Oscar Mykolaiv visit 2На прощання невгамовний і завжди енергійний Оскар влаштував невеличку вікторину, за кожну правильну відповідь якої Скаут отримував винагороду: бразильські солодощі, нашивки, значки, хустку та інші цікаві речі на Скаутську тематику.
Та найголовніше, що залишив після себе Оскар - це гарні спогади та теплі відчуття від зустрічі з ним. Дякуємо за любов до нашої країни, нашого міста та за можливість бути учасниками масштабного проекту «Скаути для України»!

НОСУ © All rights reserved.

Top Desktop version