Національна Організація Скаутів України

Делегація НОСУ взяла участь у офіційній церемонії передачі Світла Миру з Віфлеєму у Відні

vena2016 4 Напередодні Різдва делегація Скаутів "НОСУ" в складі 9 осіб (Миколаївський обласний осередок та Дніпропетровський обласний осередок на чолі з екс-головою Національної Ради НОСУ Андрієм Чесноковим) взяла участь у щорічній благодійній акції «Friedenslicht 2016» в м.Відень (Австрія). Офіційна церемонія відбулась 10 грудня, де Скаути "НОСУ" отримали Світло Миру від австрійських Скаутів. 

vena2016 3

Світло Миру постійно горить у Віфлеємі, на місці народження Ісуса Христа. Світло є символом випромінювання добра, душевного спокою, любові до людей і до світу. І через століття саме з рук в руки, від одного Скаутського осередку до іншого, творячи «Скаутську естафету» та єднаючи Скаутів світу, Світло Миру долає безліч кордонів і потрапляє до всіх, хто чекає на світло тепла, спокою та віри. 

Світло Миру із Віфлеєму люди можуть принести у власні домівки та запалити свічки на Святу Вечерю. Крім того, Світло Миру заносять до сиротинців, лікарень, щоб ті, котрі перебувають далеко від своїх родин, могли відчути тепло Віфлеємської зірки. Традиційно Світло Миру зберігається в церкві до Йордану, до 19 січня. Потім його можна погасити. 

vena2016 1Ще однією важливою подією для "НОСУ" стало відвідання Скаутів центру міжрелігійного та міжкультурного діалогу – KAICIID в м.Відень. Гостями центру також були австрійські та вірменські Скаути. Для делегацій був проведений пізнавальний тренінг та декілька цікавих ігор. Нові знайомства відкривають нові можливості, а міжкультурний діалог лише сприяє цьому!

vena2016 2

Наступного дня Скаути НОСУ втілювали набуті знання на практиці. В цьому їм допомагали Скаути з Австрії, Німеччини, Румунії та Сирії. Об’єднавшись в дві групи, приступили до діла. Перша група проводила рухливі ігри на свіжому повітрі, в затишному подвір’ї церкви, де згодом відбулась церемонія передачі Світла Миру з Віфлеєму. 

Інша група виконувала інтерактивні завдання у приміщенні святині. Дякуємо за допомогу Андрію Чеснокову! Адже він не тільки виступав організатором даної зустрічі, а і допомагав в інших важливих питаннях та став гарним гідом по Відню!

Час сплинув дуже швидко. Делегація "НОСУ" уже в складі 5 осіб вирушила до інших країн Європи і зовсім скоро Світло Миру із Віфлеєму прибуло додому – в Миколаївський обласний осередок! Щастя, миру та злагоди усім, хто в це вірить!

НОСУ © All rights reserved.

Top Desktop version