Національна Організація Скаутів України

Запрошення на Фанборі-2017

Команда організаторів щорічного заходу для Скаут-лідерів та гайд-лідерів усієї Європи запрошує Вас взяти участь у «Funboree-2017». 
Захід організовує мережа «Eurotransit», яка створена аби об'єднати Скаут-лідерів з різних країн, з метою обміну досвідом та подальшої взаємодії локальних Скаутських груп. 

Цього року захід пройде у Голландії на березі Північного моря на території Скаутського центру «Pampus Groep Muiden» (Westbatterij, Vesting Muiden, Zuiderzeedijk), що знаходиться за 12 кілометрів від міста Амстердам. 

Дати проведення Фанборі: 28.04.2017 – 02.05.2017 

Тема заходу у цьому році – «Message in a bottle» ("Послання у пляшці"), тому програма передбачає велику кількість активностей, пов'язаних з комунікацією та водними розвагами. 

Акредитаційний внесок для Скаут-лідерів з України складає 10 євро (пільгова вартість). Також у організаторів є можливість покрити до 50% від вартості транспортних витрат учасників з України. 

Ви можете знайти недорогий переліт до Німеччини до міст Кельн, Дортмунд або Дюссельдорф, від яких організатори зможуть організувати транспорт до місця проведення заходу. 

Умови участі: 

- Активний Скаут-лідер, що працює з дітьми; 
- Дійсне членство в «НОСУ» протягом 6 місяців; 
- Наявність Скаутської форми (сорочки) та хустки «НОСУ»; 
- Сплачені членські внески в «НОСУ» включаючи місяць проведення заходу; 
- Наявність власного профілю на сайті scout.org з проектом, зареєстрованим за останні 6 місяців; 
- Наявність закордонного паспорта зі строком дії мінімум 6 місяців від дати заходу; 
- Володіння англійською мовою на середньому розмовному рівні та вище; 
- Рекомендація від члена або голови виконавчого комітету регіонального або міського осередку «НОСУ»; 
- Готовність самостійно оформити візу. 

Також учасникам необхідно мати спальний мішок, коремат, та вишиванку. 

Не пропустіть свій шанс дізнатись більше про Скаутинг та Гайдинг у різних країнах та знайти нових друзів та партнерів для подальшої взаємодії. 

У разі, якщо Вам необхідна віза, підтримку може надати Німецька організація. Тому візу потрібно буде робити через посольство Німеччини в Україні та купувати квитки відповідно до Німеччини (це повинна бути країна першого в'їзду до шенгенської зони). 

Посилання на захід у соціальних мережах: https://www.facebook.com/events/1201423916566548/ 

Заявки на участь, разом з рекомендацією та посиланням на проект на scout.org надсилайте, будь ласка, на електронну скриньку представника мережі «Eurotransit» в Україні Чекурової Дарії  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  з копією Міжнародному комісару "НОСУ" Ніці Горовській  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  у термін до 01 березня 2017 року 

У разі виникнення додаткових запитань, будь ласка, звертайтеся до Чекурової Дарії  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

a705ff0585cecf85dc8bb50feaa88686

НОСУ © All rights reserved.

Top Desktop version