Національна Організація Скаутів України

Найближчі міжнародні події ВМГО «Національна Організація Скаутів України»

Огляд міжнародних заходів 2017:

1. Національне Джамборі Данії 2017

Джамборі-2017 стане найбільшим Джамборі у Данії, коли 40.000 Скаутів і Гайдів зустрінуться в оточенні мальовничого Сендерборга з 22 липня по 30 липня 2017 року.
Джамборі спрямовано на Скаутів віком 10-17 років. Якщо вам 18 років або старше, ви можете взяти участь в якості керівника, або як IST.
Плата за участь у Джамборі становить € 290 (включає їжу, програму, трансфер до табору від аеропорту). Плата за участь не включає в себе дорожні витрати до Данії, страхування та візи.
Учасники мають привезти з собою власні намети, спальні мішки та посуд.
Дедлайн реєстрації – 1 березня 2017 року.

2. Іспанське Національне Джамборі на Канарських островах
Очікувана кількість учасників – близько 3 тисяч Скаутів. У десятиденній програмі: майстер-класи, ігри, Скаутські естафети, водні активності, екскурсії.
Дати: 18-28 липня 2017 року.
Вартість участі: 270 євро для учасників та 150 євро для IST. У вартість не включено переліт, візи та страхування.
Вік учасників: 6-21 років та 21+ для IST.

3. Kent Scouts International Jamboree 2017 (Велика Британія)
Kent Scouts International Jamboree - це тижневий міжнародний табір, який відбувається кожні чотири роки. Ми будемо раді бачити Скаутів та лідерів з усього світу, аби разом поринути у світ веселощів та Скаутських пригод.
Дати проведення: 29 липня - 5 серпня 2017 року. Місце проведення: Kent County Showground, Maidstone, UK. Вартість участі: Скаути - £165, Лідери - £50, IST - £30.
Учасники мають привезти з собою власні намети та спальні мішки, а також самостійно оплатити дорогу до аеропорту у Лондоні.

4. Всесвітній Скаутський Мут 2017
Всесвітній Скаутський Мут – це захід для Роверів від 18 до 25 років включно, що проходить раз на 4 роки у різних країнах. Кожного разу у Муті беруть участь понад 5000 Скаутів з різних куточків світу.  Наступний ВСМ пройде у Ісландії з 25 липня по 2 серпня 2017 року.
Церемонія відкриття відбудеться у столиці Ісландії – місті Рейк'явік, а далі Ровери вирушать до експедиційних центрів у різних куточках Ісландії, де для них будуть організовані різноманітні програмні елементи: скелелазіння, каяки, перша допомога та використання снігоходів, походи в гори та до найбільшого у світі льодовика, екскурсії до національних парків, верхова їзда та багато іншого. У кожному експедиційному центрі буде розташовуватись від 200 до 800 учасників.
Після завершення експедицій (з 29 липня) учасники зберуться усі разом у Скаутському центрі Úlfljótsvatn, де пройде міжнародний день та друга частина програми, що буде включати різноманітні майстер-класи, семінари, ігри, вечори біля вогнища, культурні заходи та молодіжний форум.
Якщо вам більше ніж 25 років, ви можете приєднатися до Міжнародної Групи Підтримки (IST) та допомагати організаторам у проведенні Муту.
За підрахунками організаторів та ВОСР Всесвітній Скаутський Мут-2017 буде найчисельнішим за всю історію його існування (з 1931 року). Кількість попередньо зареєстрованих учасників перевищила 6500 осіб. За попередніми даними контингент Австралії на Мут складе 450 людей, Швейцарії – 360, а Великої Британії – 800 людей.
Акредитаційний внесок на участь у заході залежить від категорії країни у ВОСР. Україна належить до категорії «В», тому вартість участі у Всесвітньому Скаутському Муті складає 500 доларів США. До цієї суми входить програма, їжа, кухонне приладдя та транспортні перевезення всередині Ісландії.
На даний момент ми намагаємося зробити все можливе, аби приєднатися до однієї з операцій підтримки участі у ВСМ та знизити вартість участі, однак чи буде це можливо стане зрозумілим лише у лютому-березні 2017 року, а отже ніяких гарантій поки нема.

5. Wonderland Azerbaijan
Міжнародний Скаутський табір від Асоціації Скаутів Азербайджану. Кожного року табір проходить у новій місцевості країни, аби ті, хто щорічно бере участь у таборі відкрили для себе різні куточки Азербайджану.
Вік учасників: 11-17 років, 18+ - команда волонтерів, що допомагають організаторам у проведенні табору. У програмі табору – домашня гостинність – можливість пожити декілька днів у азербайджанських родинах. Орієнтовна вартість участі у таборі – 50 євро.

6. Національний Скаутський табір Грузії
Грузинська Організація Скаутського Руху - Скаути Грузії запрошує взяти участь у Національному Скаутському таборі.Вік учасників: 13-25 років. Мови: англійська та грузинська.
Програма табору включає в себе: походи, орієнтування, екологічні майстер-класи, піонеринг, спортивні змагання і скаутські ігри.
Орієнтовна вартість участі: 80 євро (включає внутрішні трансфери та харчування). + 20 євро за день участі у програмі домашньої гостинності в Тбілісі, Горі або Кутаїсі після закінчення табору (включає проживання, харчування та проїзд).

7. Міжнародний табір InterСamp-2017
Це міжнародний табір, що проводиться однією з 9-ти країн (Польща, Франція, Німеччина, Бельгія, Нідерланди, США, Чехія, Велика Британія, Швейцарія) один раз на рік. У 2017 році відбудеться 50-тий ювілейний InterСamp. Він пройде у Німеччині влітку 2017 року. Орієнтовна програма та вартість участі буде відома весною 2017 року.

8. 1-ше Всеукраїнське Національне Джамборі у 2017 році
Національна Організація Скаутів України планує провести влітку 2017 року Перше Всеукраїнське Скаутське Джамборі. Місце проведення: Черкаська область, с.Виграїв (місце проведення «Козацьких Шляхів»). Орієнтовні дати: 9-19 липня 2017 року.

9. Інтерактивне Скаутське Джамборі «JOTA-JOTI 2017»
Щорічний традиційний онлайн-захід для Скаутів усього світу, що проходить у треті вихідні жовтня. У 2017 році світове інтерактивне Скаутське Джамборі «JOTA-JOTI» відбудеться 13-15 жовтня.
У ньому може взяти участь будь-який Скаут або дорослий лідер разом зі своїм Скаутським об’єднанням, гуртом, патрулем або ж самостійно. Для цього потрібен лише комп’ютер з доступом до мережі Інтернет або аматорське радіо. 
Що таке JOTA? JOTA – це Джамборі в радіоефірі. JOTA є щорічною подією, під час якої Скаути всього світу можуть поспілкуватись один з одним за допомогою аматорського радіозв'язку. 
Що таке JOTI? Аналогічно до JOTA, JOTI об'єднує Скаутів за допомогою Інтернет технологій. Основна частина спілкування відбувається за допомогою Skype, joti.tv та чату, що має назву IRC (Internet Relay Chat). JOTI дозволить познайомитися зі Скаутами з інших країн та більше дізнатися про їх життя. 
Щороку все більше Скаутських формувань «НОСУ» приєднуються до цієї події у різних куточках України та знаходять нових друзів по всьому світу.

10. Тренінговий курс «Академія»
«Академія» - це традиційний захід Європейского Скаутського Регіону, що складається із тренінгів та майстер-класів на різноманітні теми, що стосуються лідерства, участі молоді у прийнятті рішень, окремих напрямків роботи НСО тощо. Кожного року «Академія» проходить у одній із країн Європейського регіону. Час проведення наступного заходу: осінь 2017 року.


Огляд основних міжнародних заходів 2018-2019:

1. Центрально-Європейське Джамборі
Центрально-Європейське Джамборі – це традиційна Скаутська подія, що організовується Скаутами країн Вишеградської групи (Польща, Чехія, Словаччина, Угорщина). У 2018 році цей зліт буде проходити у Угорщині. У програмі заходу: Творчі майстер-класи від професіоналів; безліч походів з відвідуванням історичних пам'яток; Скаутське служіння з поліпшення навколишнього середовища; різноманітні ігри; квести на місцевості; фестивалі та концерти; центральна площа з різноманітними активітетами (рукоділля, кулінарія, спортивні естафети і т.д.).
Учасниками Джемборі можуть стати Скаути віком 14-17 років. Патруль повинен складатися з 9 осіб та 1 дорослого лідера. Для тих хто старше 18 років є можливість долучитися до Міжнародної команди підтримки IST (International Service Team). Це група, яка допомагає організувати Джамборі (комунікації, логістика, транспорт, програма, охорона тощо).

2. Євразійське Джамборі у 2018 році
Традиційний захід Євразійського Скаутського регіону, що проходить в одній із країн регіону 1 раз на 4 роки. У 2018 році честь приймати Джамборі має Україна. Деталі заходу будуть доступні у 2017 році.

3. Всесвітнє Скаутське Джамборі-2019
Наймасштабніша подія Скаутського світу – Всесвітнє Скаутське Джамборі, де кожні чотири роки збираються Скаути з усіх крахн світу. У 2019 році 24-те Всесвітнє Скаутське Джамборі пройде з 22 липня по 2 серпня. Вперше табір проводитимуть три Національні Скаутські Організації: Скаути Канади, Асоціація Скаутів Мексики та Бойскаути Америки. Місце: Західна Вірджинія. Тема Джамборі: розблокуй новий світ. До участі запрошуються Скаути 14-17 років на момент проведення заходу та ровери у команду міжнародної підтримки старше 18 років.


Можливості для роботи за кордоном:

1. Робота у літніх таборах Бойскаутів Америки
Міжнародний Таборовий Персонал Бойскаутів Америки щорічно запрошує членів НСО-членів ВОСР стати членами міжнародної команди штабу таборів влітку. Програма дає можливість:
-  відвідати Сполучені Штати Америки;
-  потоваришувати зі Скаутами з інших країн світу;
-  дізнатися більше про інші Скаутські Організації;
-  пожити в іншій культурі;
-  поділитися досвідом своєї країни з молоддю Америки;
-  покращити свою англійську;
-  заробити грошей, перебуваючи у Скаутському таборі.
У таборах є багато різних занять: плавання, перша медична допомога, водна програма, природознавство, спортивне орієнтування, стрільба з лука, туризм, різьба по дереву і багато інших. Після завершення терміну перебування в таборі, служба еміграції дозволяє ще 30 днів перебувати у США. Протягом цього періоду можна подорожувати країною. 
В США є близько 400 таких таборів, на них мають змогу поїхати всі зацікавлені в Скаутингу. Деякі табори є маленькими (займають 40 га), деякі більші (близько 10000 га). Зазвичай табір триває мінімум тиждень. Кожен табір має від 6 до 11 таких заїздів і на кожному з них буде 150-200 Скаутів з різних Скаутських груп.
У програмі можуть взяти участь члени «НОСУ» від 18 до 30 років з рівнем англійської вище середнього, що мають мінімум 6 тижнів вільного часу влітку та бажання пожити у іншій країні. 
Бойскаути Америки покривають усі витрати щодо проживання, харчування та медичних послуг (при потребі), проте необхідно самостійно купити собі білет на літак та сплатити сервісний збір за візу. Середня заробітна платня у таборі коливається від 150$ до 175$ на тиждень, проте для кожного табору - це окрема сума.
Для участі у програмі необхідно мати документ, що підтверджує рівень володіння англійською мовою (диплом університету, сертифікат мовної школи або міжнародного тесту). 

2. Робота у Міжнародному Скаутському центрі «Кандерштег» у Швейцарії
Скаутський центр «Кандерштег» у Швейцарських Альпах запрошує на роботу лідерів 18+ з високим рівням володіння англійською мовою для допомоги у обслуговуванні Скаутських груп, що приїзжають протягом року, а також для постійної пітримки центру.
На даний момент у Кандерштегу є два типи вакансій: короткострокова робота, довжиною у 3 місяці (один сезон) та довгострокова робота, що триває 1 рік.
Зараз існує три відкриті сезони для набору персоналу на короткострокову роботу:
Осінь 2017: з 10 вересня 2017 року по 8 грудня (дедлайн 31 березня 2017 року);
Зима 2018: з 9 грудня по 11 березня 2018 року (дедлайн 30 червня 2017 року).
Довгострокова робота постійно у наявності та стартує один раз на два-три місяці. Більше інформації про вакансії можна дізнатися на сайті Скаутського центру: http://www.kisc.ch/staff
Кожний член персоналу центру отримує безкоштовне проживання, харчування та страхування і має можливість взяти участь у тренінгах з розвитку лідерських навичок, особистісного зростання тощо. Окрім цього, кожному члену команди персоналу надаються кишенькові гроші, сума яких залежить від типу роботи.

3. Робота у Скаутських центрах Великої Британії
Асоціація Скаутів Великої Британії запрошує стати членом міжнародної команди у Скаутських центрах.
Учасниками програму можуть бути Скаути, що досягли 18-річного віку.
Зарплата за роботу складає 35-45 фунтів стерлінгів на тиждень. Учасник самостійно покриває витрати на дорогу, візу. Учасники, що хочуть вирушити до Англії більш ніж на 6 місяців також мають здати тест на туберкульоз в офіційно зареєстрованому пункті Британського Консульства та сплатити 200 фунтів внеску до Національної системи охорони здоров’я Великої Британії (може бути вирахувано із зарплатні, якщо учасник не може сплатити цю суму самостійно).
Робота учасника залежить від вибраного Скаутського центру. Усього їх 6 у різних куточках Англії. Уся інформація є на сайті Скаутів Великої Британії. Ця програма включає професійну підготовку і індивідуальний план розвитку персоналу для розкриття різноманітних навичок учасників.
Для участі у програмі необхідно пройти Скайп-співбесіду англійською мовою з організаторами програми.
Набір до команди працівників Скаутських центрів йде цілий рік: як влітку так і взимку. Але дат підтвердження на роботу усього три: червень, липень та вересень (є додаткові дати для окремих Скаутських центрів). Співбесіди відбуваються за 3 місяці до дати підтвердження.
Уся додаткова інформація про види роботи знаходиться за посиланням: 
http://www.scoutactivitycentres.org.uk/workwithus/

4. Робота у Скаутському центрі у Південній Кореї
Скаутський центр Азиатсько-Тихоатлантичного регіону Suncheon (SAPSC) та Асоціація Скаутів Кореї запрошує роверів та Скаут-лідерів, що мають досвід, ентузіазм та зацікавленість у корейській культурі приєднатися до персоналу Скаутського центру.
Строки заїздів:
1) 27 березня - 22 червня (дедлайн подачі заявок 15 лютого)
2) орієнтовно кінець літа-осінь* (дедлайн подачі заявок 1 травня)
*щодо другого періоду таборування буде сповіщено трохи пізніше.
Вимоги до розгляду кандидатів:
- Член «НОСУ»;
-вік 18-30 років на період проведення;
- бути студентом або закінчити ВУЗ;
- Володіти англійською мовою на рівні, достатньому для спілкування, знати та вміти навчати за принципами Скаутського Методу та гідно представляти культуру своєї країни.
Ми шукаємо Скаутів, які готові добре працювати, допомагати іншим, освоювати нові навички, знайомитися і веселитися. Чекаємо на тих, хто хоче бути частиною цього захоплюючого Скаутського Центру і отримати багато фантастичних спогадів та емоцій!
Що ви отримаєте?
-проживання в Центрі в кімнаті, як правило, разом ще з однією людиною короткострокового персоналу;
-харчування в Центрі під час роботи та на вихідних (або будуть видані гроші на купівлю їжі);
- зарплата у розмірі 400 доларів США на місяць;
- відшкодування вартості перельоту у розмірі 600 доларів США;
-один вихідний на тиждень;
-екскурсію на довколишні культурні об'єкти в кінці терміну, яку оплачує Центр;
-відповідну підготовку персоналу в перші тижні перебування і протягом сезону;
-повний рекомендаційний лист за запитом в кінці сезону, коли буде завершена оцінка персоналу;
- можливість відмінно провести час в унікальному місці!

НОСУ © All rights reserved.

Top Desktop version