Національна Організація Скаутів України

Тренінг "Активні громадяни"

Змінити світ на краще - мета, з якою приходять у Скаутинг. Задля підтримки соціально-важливих ініціатив членів ВМГО «Національна Організація Скаутів України» стала партнером програми Британської Ради "Активні громадяни". "Думай глобально, дій локально" - девіз програми тренінгу Active Citizens Ukraine, що відбувся 20-23 січня в рамках Всеукраїнського марафону програми.
 Мета програми - сприяти створенню атмосфери, довіри й взаєморозуміння задля сталого розвитку громад. Тому вправи, які виконували учасники під час тренінгу були спрямовані на розуміння себе та своєї ідентичності, на побудову діалогу, на розуміння взаємозв`язків у суспільстві, на відчуття та розуміння потреб своєї спільноти та планування соціальної дії, що могла сприяти досягненню однієї із цілей сталого розвитку. До участі у тренінгу доєднались Скаутські Об'єднання Києва: "Епіцентр", "Відрада" "Тотем", "Скаути Києва", а також гуртківці Київського Палацу дітей та юнацтва, який виступив партнером у проведенні даного тренінгу. Фасилітатором тренінгу була Князева Наталія, що пройшла навчання під час тренінгу з підготовки фасилітаторів програми "Активні громадяни".
Дякуємо British Council Ukraine за можливість долучитися до програми "Активні громадяни", а також педагогам Київського Палацу дітей та юнацтва: Цикурі Олександрі, Бутурлакіну Роману, Андрійович Марті за допомогу в його організації.

НОСУ © All rights reserved.

Top Desktop version