Національна Організація Скаутів України

Делегація "НОСУ" взяла участь у 13-му Всесвітньому Скаутському Молодіжному Форумі та 41-шій Всесвітній Скаутській Конференції

З 5 по 18 серпня 2017 року делегація "НОСУ" взяла участь у 13-му Всесвітньому Скаутському Молодіжному Форумі та 41-шій Всесвітній Скаутській Конференції, що відбулися у м.Габала та у м.Баку, Азербайджан.

Нагадаємо, що Асоціація Скаутів Азербайджану з 2012 року боролася за право прийняти в себе дві найважливіші Скаутські події та здобула перемогу під час голосування на минулій Всесвітній Конференції у м.Любляна, Словенія. Таким чином Азербайджан став першою країною-організатором Всесвітніх Форуму та Конференції у Євразійському Скаутському регіоні.

Conf 3

Під час 13-го Всесвітнього Молодіжного Скаутського Форуму, що проходив з 5 по 9 серпня 2017 року, було обрано шість нових Молодіжних Радників Всесвітнього Скаутського Комітету. Ними стали: Юліус Крамер (Швеція), Амаль Ріден (Туніс), Мартін Майер (Ліхтенштейн), Діана Каррілло (Мексика), Морі Ченг (Гонк-Конг), Едгар Марумбу (Кенія). Молодіжні Радники обираються на трирічний термін та беруть участь у засіданнях Всесвітнього Скаутського Комітету. Їх роль полягає у підвищенні участі молоді у процесі прийняття рішень організації.

Окрім виборів делегати Форуму обговорили поправки до резолюцій Конференції, а також ключові пріоритети нового Трирічного Плану. 

З 14 по 18 серпня 2017 року у м.Баку проходила 41-ша Всесвітня Скаутська Конференція. Вона стала найбільшою за кількістю Національних Скаутських Організацій-учасників за всю історію проведення Всесвітніх Конференцій. Під час неї делегати проголосували за новий склад Всесвітнього Скаутського Комітету, поправки до Всесвітньої Конституції та резолюції Конференції, а також затвердили новий Трирічний План на 2017-2020 роки. 

Окрім цього, у Баку було обрано країну-організатора Всесвітнього Скаутського Джемборі у 2023 році, за право приймати яке боролись дві Національні Скаутські Організації - Південної Кореї та Польщі. За результатами таємного голосування НСО Південної Кореї набрала більше голосів, аніж НСО Польщі, тому саме Корея буде приймати у 2023 році Всесвітнє Скаутське Джемборі.

Conf 1

Під час Конференції делегати також обрали місце проведення наступного 14-го Всесвітнього Скаутського Форуму та 42-ї Всесвітньої Скаутської Конференції. За це право боролися Єгипет та Малайзія, і за результатами голосування у 2020 році ці дві події будуть проведені у Єгипті.

Усі матеріали із результатами Конференції будуть поширені через Скаутську розсилку Scoutpak та соціальні мережі наприкінці 2017 року, саме тоді усі бажаючі зможуть детально ознайомитися із змінами до Конституції та новими резолюціями ВОСР. 

НОСУ © All rights reserved.

Top Desktop version