Національна Організація Скаутів України

Ровери "НОСУ" взяли участь у регіональному тренінгу "Ексельскаут-2017"

Excel 219-24 вересня ми - три Ровери Національної Організації Скаутів України - брали участь в унікальному проекті Євразійського регіону під назвою «Ексельскаут-2017», який цього року проходив у Білорусі. Приймаюча сторона надзвичайно гостинно та професійно організувала захід, що сприяло повному зануренню у ефективну роботу як в межах національних делегацій, так і у роверських групах, які були створені безпосередньо на проекті.
Цьогорічний «Ексельскаут» був направлений на вивчення ролі символічної основи у Cкаутингу, тож розпочався він презентаціями символіки НСО від всіх делегатів – учасників проекту. Окрім цього протягом проекту учасники мали змогу поглибити знання про символи, виконуючи особливі пошукові завдання – кабінетні та польові дослідження. Кабінетні дослідження ровери виконували за допомогою платформи Scout.org, ретельно вивчаючи всю офіційну документацію ВОСР, а от для виконання польових досліджень дві групи роверів - учасників проекту вирушили до Мінську.
Excel 3
Під час великої пригоди у Мінську учасники мали ретельно вивчити символічну основу ряду пам’ятних місць столиці, тож за допомогою Інтернету та власних досліджень ми змогли сформувати власну інформаційну довідку про відвідані нами місця та дізналися багато нової інформації про важливість символічної основи навіть у містобудуванні. Окрім того, знання про символи поглибилися під час екскурсії до Національного історичного музею Республіки Білорусь, тематикою якої стала історія символів.
Окрім постійної дослідницької роботи на учасників чекало справжнє випробування, під час якого нам була поставлена задача подолати мотузковий парк, скеледром та влучити в ціль у тирі. Дане завдання надзвичайно зміцнило відносини у командах та стало справжнім інструментом тімбілдінгу, адже його виконання вимагало постійної підтримки з боку інших членів команди.
Проект також дав змогу вивчити місцеві проблеми у країнах Євразійського регіону, сформувати проекти, направлені на їх вирішення, та перевірити дані проекти за допомогою головного інструменту Ексельскаут-2017 – символічної основи.
Даний проект став дуже важливим заходом у нашому Cкаутському житті, адже ми відкрили для себе роботу в інших НСО Євразійського регіону, поглибили свої знання, здобули нові практичні навички та отримали нових друзів:)
Excel 1
Відгук підготували учасники "Ексельскаут-2017":
Омельченко Наталія
Іллєнко Олексій
Успенський Сергій

НОСУ © All rights reserved.

Top Desktop version