Національна Організація Скаутів України

Відгук Скаута "НОСУ" про участь у Програмі персоналу наметових Скаутських таборів у США

Літній табір в Америці! - Я була щасливим учасником даної програми. Готуючись до поїздки я передчувала добре відношення організаторів до міжнародних співробітників, але не очікувала отримати настільки теплого прийому. Я та 4 інші міжнародні співробітники (двоє з Венесуели, Єгипет та Малаві) стали майже членами родини, організатори приклали максимальних зусиль, для того, щоб наше перебування у США було легким, незабутнім та, щоб ми мали не лише Скаутський, а й культурний досвід відвідування їх країни. USA 2017

Робота у таборі починалась у полудень неділі та закінчувалась у полудень суботи. Не дивлячись на цілодобову включеність у діяльність табору та наявність лише 24 вільних годин на тиждень, відчуття від даної роботи більше схожі на активну відпустку, аніж на тяжку працю.

До сфери моєї діяльності відносились: взаємодія з певним загоном бойскаутів впродовж всього їх перебування у таборі (один тиждень), та викладання 4-х занять впродовж 4-х днів щотижня. Я викладала водні види спорту (байдарка, каное, веслування, малий парусний човен) та громадянство у світі, де я розповідала про Україну, український Скаутинг та готувала українські деруни.

Переважна більшість Скаутів та дорослих лідерів, які проводили час у таборі, з відкритою зацікавленістю взаємодіяли з міжнародними співробітниками та виявляли бажання дізнатись подробиці щодо інших культур та отримати для себе підтвердження, що Всесвітня Організація Скаутського Руху, то дійсно найбільша міжнародна Скаутська організація.

Я мала за честь бути присутньою на церемонії Eagle Scout. Один зі співробітників табору, який вже встиг стати другом, запросив на його церемонію.

У Сан-Дієго, місті де знаходиться мій табір, є два кардинально різні табори. Організатори зробили для нас можливим відвідування обох. Camp Fiesta Island (де я працювала) – то невеличкий центр водних видів спорту. В той час як Mataguay – то величезний табір у лісі. Табори мають різні активності та систему внутрішнього устрою, що нам з задоволенням продемонстрували.

USA 2017-2Вільний від роботи час ми власною групою міжнародних співробітників досліджували Каліфорнію та вивчали найцікавіші місця: фестиваль ComicCon, авіаносець-музей USS Midway, Диснейленд, парк Морський світ, зоопарк, бейсбольна гра, пустеля Анза-Борега, Лос-Анджелес, Голівуд та багато іншого.

Час проведений у літньому таборі та за його межами надовго залишиться у моїх спогадах.

НОСУ © All rights reserved.

Top Desktop version