Національна Організація Скаутів України

Проект "Країна Мрій"

З 29 червня по 8 липня 2018 року Скаутами ВМГО «Національна Організація Скаутів України» за підтримки Міністерства молоді та спорту було реалізовано проект «Країна Мрій». Захід пройшов у лісі неподалік від села Лебедівка Татарбунарського району Одеської області.

kraina mriy

Участь у проекті взяли близько 100 учасників. Програма будувалась на розвитку самоврядування та включення молодих людей у створення власної країни з певними державним устроєм та законами. На чолі «Країни Мрій» був президент, загони були Республіками і у кожній з них обирався віце-президент з числа учасників. У країні працювало 5 міністерств, які приймали рішення для виконня у таборі. Наприклад за рішенням міністерства чистоти та захисту навколишнього середовища на території усього табору проводилось сортування сміття , представники міністерства культури та дозвілля планували та проводили денні та вечірні програми та концерти, представники міністерства ЗМІ налагодили роботу пошти Країни Мрій а також слідкували за збором фото та відео матеріалу для соціальних мереж.

kraina mriy2Кожен день табору відрізнявся своєю тематикою: знайомтсво; демократія та правління; культура та мистецтво; випробування та розваги; економічна грамотність та родинний устрій;спорт і традиції. Під час проекту учасники мали змогу відвідати та провести велику кількість цікавих майстерень, ігр та заходів та підвищити свої знання та вміння: англійська мова, економічна гра, творчі майстерні, командоутворююча нічна гра, та багато різного. Для того, щоб кожен мешканець Країни Мрій став активним, всебічно розвинутим, відповідальним громадянином включеним у життя суспільства та його майбутнє. Дякуємо усім за участь та за підтримку.

НОСУ © All rights reserved.

Top Desktop version