Національна Організація Скаутів України

Національна Організація Скаутів України з 28 жовтня по 2 листопада 2014 реалізувала проект "Український скаутський освітній форум" Лідерство для життя "за підтримки Європейського молодіжного фонду (ЄМФ) в рамках ініціативи« Заклик до України ".
Проект спрямований на розвиток лідерських якостей та навичок у скаутів, молодих людей лідерів у віці від 16 до 30 з усієї України В основі було зміцнення довіри між регіонами нашої країни.
Форум спрямований на розвиток лідерських навичок учасників та інструментів спільної взаємодії з місцевими громадами, в тому числі представниками місцевих органів влади. Особливу увагу було приділено розвитку молодих лідерів,участі молоді у процесі прийняття рішень на національному та місцевому рівнях.
Більше 50 учасників з усієї України провели 6 днів разом під Києвом на території табору "Зміна", де вони мали можливість навчатися, пройти різні навчання та практики, послухати професійних та відомих тренерів і добре провести час. Крім того, вони провели час в створенні їх власних соціальних проектів, які вони будуть реалізовувати на місцевих рівнях. Представники КМО "НОСУ" активно долучились до участі у проект.

НОСУ © All rights reserved.

Top Desktop version