Національна Організація Скаутів України

   

7 лютого Київський міський осередок Національної організації Скаутів України відсвяткував свій 6-ий день народження.

Свято розпочалось з оригінального та дуже цікавого , і навіть, складного квесту «ВМетро» під час якого Скаутські патрулі мали можливість дослідити історію київського метрополітену та дізнатись нові цікаві факти і спробували розгадати непрості завдання.

Після активного квесту усі відправились у приміщення City пабу, де на всіх чекала офіційно – розважальна програма з солодощами та подарунками. Особливістю цьогорічного святкування стало те, що Скаути не забули про добрі справи. Під час дня народження нам вдалось зібрати 1655 гривні на підтримку нашого друга та брата у Скаутингу Осадчого Олексія, члена Київського обласного осередку ВМГО "НОСУ", якому лікарі поставили діагноз "Гострий лімфобластний лейкоз" повторно. Ми провели благодійну лотерею, подарунки до якої нам надали наші друзі та партнери, чи окремі Скаут-лідери. Ми вітаємо всіх переможців, та всіх інших з тим, що ми подарували частинку свого серця нашому товаришу. Сподіваємось на його скоріше одужання.
День народження у цьому році був незвичний, але дуже добрий, родинний та теплий і залишився у серцях Скаутів і дав натхнення на нові добрі Скаутські справи.

НОСУ © All rights reserved.

Top Desktop version