Національна Організація Скаутів України

   

Під гаслом «З Україною в серці» з 30 квітня по 4 травня 2015 року у с. Виграїв Черкаської області Корсунь-Шевченківського р-ну проходивXXV Ювілейний всеукраїнський збір-похід дитячих та молодіжних громадських організацій, волонтерських загонів „Козацькими шляхами”. Метою заходу є виховання патріотизму серед дітей та молоді, пропаганда здорового способу життя у молодіжному середовищі, популяризація волонтерського руху.

Організаторами цьогорічного збору-походу виступили Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Всеукраїнська молодіжна громадська організація „Національна Організація Скаутів України” за підтримки Київського міського відділення «Національного олімпійського комітету України», Благодійної фундації «Відкриті серця України», багатопрофільної клініки «Борис», компанії «Гарний Sound», студії «Відеоклас Продакшн».

Відкрили захід 30 квітня у парку «Перемога». ВМГО "Національна Організація Скаутів України" активно розповсюджує ідею Всесвітньої ініціативи «Посланці Миру» - жодного дня без доброї справи. Під час старту збору-походу були випущені великі кулькові голуби - символ миру та злагоди, до яких прикріплені побажання учасників заходу. І дійсно збір-похід виправдав їх з надлишком!

Програмою збору-походу було передбачено велике коло активностей для всіх учасників відповідно до вікових критеріїв та власного Скаутського досвіду. Кожного дня діти та молодь змагались у подоланні Скаутських випробувань, набували лідерських якостей, навичок дій в екстремальних ситуаціях, вчились сумлінно служити громаді та духовно розвивались як особистості.

У заході взяли участь 1 000 молодих людей, серед яких делегати від дитячих та молодіжних громадських організацій зі всієї України (Київ, Дніпропетровськ, Миколаїв, Кіровоград, Черкаси, Суми), лідери Скаутських організацій, Скаути-новачки. Окрім цього до нас приєдналися друзі-Скаути з Польщі та Німеччини.

  

Для організатором важливим виявом довіри і водночас честю є те, що як і усі попередні роки до збору-походу і цього річ приєдналися учасники зі Східної України: 2 групи дітей та молоді з Горлівки та Краматорська, які об’єдналися у табір, що назвали «Країна вільних людей». Завдяки піклуванню та підтримці друзів вони почували себе на «Козацьких шляхах» напрочуд спокійно, а наприкінці заходу висловили Подяку організаторам збору-походу.
Відповідаючи цьогорічному гаслу збору-походу «З Україною в серці» діти та молодь змогли не тільки розширити свої знання щодо природи, історії, звичаїв, традицій та культури рідної країни, але й виявити національну самосвідомість під час низки патріотичних заходів («З Україною в серці», «Синьо-жовта Україна», «Українська вітальна», ігор «Мандрівка Україною» та «Моя Батьківщина»). В рамках заходу також відбувся похід до музею «Козацької слави» у с. Виграїв.

Багато цікавих пригод, нових друзів та незабутьніх вражень отримали всі учасники збору-походу "Козацькими шляхами". До зустрічі через рік!

НОСУ © All rights reserved.

Top Desktop version