Національна Організація Скаутів України

   

26 вересня 2015 року на території Центрального парку культури та відпочинку «Маріїнський парк» відбулося  традиційне свято  «Юнь Києва запрошує» під гаслом  «Місто відкритих людей». Київський міський осередок ВМГо "НОСУ" виступив у якості соорганізатора події разом з Київським міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Метою акції є презентація безкоштовних соціальних послуг та послуг позашкільної освіти державних та громадських закладів міста Києва для дітей соціально незахищених категорій; популяризація здорового способу життя та безпечної поведінки, популяризація скаутського руху серед дітей та молоді, залучення дітей та молоді до соціально-корисної діяльності, формування активної громадської позиції у сімей міста Києва. 

Того дня  «Маріїнський парк» перетворився на барвисте, сповнене посмішок та підтримки та дружби місто - «Місто відкритих людей», мешканцями якого стали більш ніж 3 тисяч киян та гостей столиці - учні загальноосвітніх шкіл, студенти, молодь, батьки, представники навчальних закладів, а також клієнти мережі Центрів соціальних служб для сім’ї дітей та молоді м. Києва - сім’ї внутрішньо переміщених з Луганської та Донецької обл., АР Крим, демобілізовані учасники АТО та члени їх сімей, прийомні сім’ї, вихованці дитячих будинків сімейного типу. 

Під час проведення акції відбувся яскравий концерт дитячої творчості, презентація діяльності соціальних установ, закладів культури та освіти, громадських організацій м. Києва, закладів позашкільної освіти, гуртків, секцій. 

Активно презентувався і Київський міський осередок ВМГО "НОСУ" разом зі Скаутськими о'бєднаннями. Усі охочі мали можливість дізнатись про Скаутинг та взяти контакти для подальшої співпраці.

Захід проходить  вже більш ніж 20 рік поспіль, але кожного року має свою специфіку та барви. В цьому році це - «Місто відкритих людей», що складалося з кварталів, які присвячені різним проявам мирного життя- творчості, корисним знанням, безпеці.  Мабуть кожен зараз мріє потрапити до міста, де панує мир та добро. Ми запрошуємо всіх і кожного спільними зусиллями створити таке місто, в якому буде всім комфортно та затишно, де люди роблять добрі справи, дарують радість один одному, роблять все заради того, щоб там панував мир. Ми прагнемо, щоб Київ став для усіх «Містом відкритих людей».

НОСУ © All rights reserved.

Top Desktop version