Національна Організація Скаутів України

DSC02772

    Протягом грудня 2013 р. – березня 2014 року у м. Первомайську командою скаут-лідерів Первомайської організації Миколаївського обласного осередку «Національної організації скаутів України» було успішно реалізовано проект «Освітньо-інформаційна програма “Сходинки Скаута”». 

Проект проходив в рамках конкурсу мінігрантів програми «Посилення локальних НУО для розвитку громади», проведеного МО «Новою генерацією» за кошти Національного фонду розвитку демократії» (NED).

Програма реалізовувалася, насамперед, у Первомайській гімназії, загальноосвітніх школах міста Первомайська №1, №12, №17 та Софіївській ЗОШ Первомайського району під керівництвом скаут-лідера Зінов’євої Тетяни Валеріївни.

Дорослі скаут-лідери провели цикл інтерактивних інформаційних зустрічей-знайомств з учнями названих навчальних закладів про історію і особливості скаутського руху на Миколаївщині з відео показом найцікавіших роликів з життя скаутів області.

За час організації інформаційних зустрічей скаут-лідерами Первомайської організації Миколаївського обласного осередку була охоплена аудиторія різних вікових категорій, від учнів 5-х класів до вчительського та батьківського складу навчальних закладів. Учнівська молодь активно приймала участь у заходах, передбачених програмою «Сходинки скаута».

Робочою групою проекту «Сходинки скаута» на чолі з Тетяною Зінов’євою розроблялися та розповсюджувалися інформаційні скаутські буклети, запрошення та афіші на зустрічі і скаутські програми у школах, організовувалися творчі майстерні, походи вихідного дня, скаутські ігри на місцевості, екологічні патрулювання на природі, готувалися етапи масової гри-заходу «У пошуках скарбів», підбиралися інтерактивні й креативні завдання на скаутську тематику відповідно до методичних особливостей та програми проекту «Сходинки скаута» тощо.

Керівництвом проекту велася плідна співпраця з навчальними закладами щодо організації та реалізації освітньо-інформаційної програми «Сходинки скаута». Окремі заходи проекту були підтримані Управлінням освіти Первомайської міської ради, активну участь в реалізації програми взяли адміністрації Первомайської гімназії та ЗОШ №17, на базі яких проходила більшість заходів, адміністрації ЗОШ №1, ЗОШ №12, Софіївської ЗОШ.

5Vr8WIIxxho DSC01092  DSC01102 DSC02596 DSC03450

DSC02711 nMZp65PAvJI

q0NdSMPAd0k

DSC02488

EScJU4TisS0

E1einFTPdXA

DSC02383

b12RlkLqRUQ


НОСУ © All rights reserved.

Top Desktop version