Національна Організація Скаутів України

Генеральний секретар Всесвітньої організації скаутського руху Люк Паніссо привітав учасників Всеукраїнського скаутського форуму до відзначення 100-річчя українського скаутського руху

Усім українським скаутам,
організаторам та учасникам Всеукраїнського скаутського форуму до відзначення 100-річчя українського скаутського руху

Дорогі друзі!

Від імені 35 мільйонів ваших братів і сестер у Скаутингу у світі дозвольте привітати Вас з нагоди першого століття українського скаутського руху.


Україна посідає важливе місце в світовій історії скаутингу, оскільки стала місцем створення перших загонів не тільки українських, але й єврейських, польських і російських скаутів у десятих роках двадцятого століття. У той неспокійний час, коли українська нація не мала державності, саме скаутинг став для багатьох молодих людей патріотичним плацдармом для побудови своєї держави.
Вірність Богові і Україні - ці ідеали молодих людей сто років тому, все ще залишаються актуальними для нинішнього покоління українських скаутів.
Розвиток і шлях до міжнародного визнання українського скаутингу не був легким. І чудовим є те, що упродовж останніх років український скаутинг об'єднується на основі історичних традицій національного руху та особливостей сучасного розвитку українського суспільства. Як результат цієї роботи у 2007 році була створена ВМГО "Національна організація скаутів України", а у 2008 році вона приєдналася до Всесвітньої організації скаутського руху в якості офіційного представника вашої країни.


Отже у 2012 році ви відзначаєте ще один невеликий, але дуже визначний ювілей - п'ять років єдиного української скаутингу.


То ж я бажаю всім українським скаутам залишатися вірними скаутській обіцянці та основним принципам світового скаутингу, а скаут-лідерам – продовжувати процес єднання та із честю нести прапор скаутського руху.

Будьте наготові!

Ваш у Скаутингу,

Генеральний секретар Всесвітньої організації скаутського руху
Люк ПАНІССО

Files:
Привітання учасників Всеукраїнського скаутського форуму від Люка Паніссо

 

НОСУ © All rights reserved.

Top Desktop version