Національна Організація Скаутів України

Першого дня учасники Форуму відвідали 100 активностей

За інформацією оперативного штабу Всеукраїнського скаутського форуму до відзначення 100-річчя українського скаутського руху, учасниками заходу стали 1504 особи.

Так, вже сьогодні – першого повного дня, усі форумчани мали можливість відвідати 100 активітетів на етнографічному, спортивному, ігровому та скаутському навчальному майданчиках.

Крім того, на «Малій сцені» відбулося урочисте відкриття пам’ятного монументу з нагоди 100-річчя українського скаутингу за участю представників Державної служби молоді та спорту України, а також Євразійського скаутського бюро.

У рамках Форуму також відбулася науково-практична конференція "Сутнісні характеристики скаутингу", у якій взяли участь почесні гості, а також скаути з Азербайджану, Вірменії, Білорусі, Грузії, Казахстану, Молдови, Росії.

Крім того, справжнім шоу став скаутський флешмоб «Повітряні мрії», який організували та провели представники клубу любителів повітряних зміїв «Hi fli».

Також сьогодні на «Великій сцені» відбувся фестиваль скаутських активностей «Зробимо світ кращим», який завершився запальною вечіркою.

Проте, найочікуванішою подією 30 квітня є старт нічних скаутських ігор трьох рівнів складності. Бажаємо усім командам успішно пройти маршрут і з нетерпінням чекаємо результатів.

Протягом наступних днів Форуму усі бажаючі зможуть взяти участь у різноманітних заходах для скаутів будь-якого віку. Свою роботу продовжать активітети з гончарства, ковальства та інших народних ремесел. Також скелелазіння, орієнтування, туризм та спортивні ігри. Працюватимуть і навчальні програми "Школа мужності", "Екологія води", "Здоровляндія", "Час духовності","Шоуманія" та інші.

Також під час Форуму буде офіційно дано старт проекту "Платформа миру: Скаутинг об'єднує Україну". У такий спосіб ВМГО "Національна організація скаутів України" (НОСУ) приєднається до глобального руху молоді "Посланці миру", мета якого зробити наш світ кращим.

(додаткова інформація про проект за посиланням: (http://www.scout.org/en/around_the_world/eurasia/information_events/news/skauting_ob_edinyaet_ukrainu).

ФОТОГАЛЕРЕЯ

НОСУ © All rights reserved.

Top Desktop version