Національна Організація Скаутів України

9-10 лютого у Києві відбувався семінар PR та комунікацій. Представників із багатьох осередків навчали правильної комунікації, піару, спілкування. Також скаути мали можливість обмінятися досвідом, та послухати рекомендації професіоналів. Із тернопільського осередку семінар відвідала Христина Качмарик.  


Правильно, вчасно, доступно подавати інформацію - секрет успіху. Із появою нових технологій інформувати стало набагато легше. Більше того, тепер за лічені секунди можна донести інформацію до великої кількості людей. Учасники семінару мали можливість зрозуміти наскільки важливо висловлювати те, що вони хочуть коротко, правильно, а головне - зрозуміло для всіх. Також представників осередків навчили заповнювати сайти та створювати доцільні розсилки. також скаути відвідали 5 канал та доменний центр imena.ua. де вони змогли поспостерігати за робочим процесом. Та, мабуть, одним з найцікавіших моментів - це зйомка репортажу про пожежу в Гостинному дворі. 

В перший день семінару учасники багато часу проводили в переїздах. а от другого - мали практичне і теоретичне заняття у санаторії "Пролісок".

НОСУ © All rights reserved.

Top Desktop version